2030 Yılından Geldiğini İddia Etti: Testi Geçti

Gelecekten geldiğini iddia eden Noah, zaman yolculuğu hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

2030 Yılından Geldiğini İddia Etti: Testi Geçti
2030 Yılından Geldiğini İddia Etti: Testi Geçti Büşra
Bu içerik 2245 kez okundu.

2030 yılından, günümüze zaman yolculuğu yaptığını iddia eden Noah,  yayınlandığı videolarda gelecek hakkında tahminlerini paylaşmıştı. 2030 yılından geldiğini belirten Noah, zamanlar arası yolculuğun da o yıllarda bulunduğunu belirtti.

Genç bu tutumuna karşı yalan testine tabii tutuldu. Zaman yolcusu olduğunu iddia eden Noah, yalan testini başarıyla geçti.

Noah’ın Gelecek Hakkındaki İddiaları

Amerika’nın geleceği hakkında ABD Başkanı Donald Trump'ın 2020 yılındaki seçimden tekrar zafer ile ayrılacağını iddia etti.

Dünyadaki teknolojik gelişime yönelik, 2021 yılına kadar yapay zekanın çok daha önemli bir yere sahip olacak, insanlar saatte 900 kilometre hızlara ulaşan elektrikli araçlar üreteceğini iddia etti.

Gezegenler arası yolculuk hakkında, 2028 yılında insanoğlu yıllardır incelediği ve kolonileştirmek için onlarca proje hazırladığı Mars'a ulaşacağını iddia etti. Ve bununla beraber zaman yolculuğunun keşfedildiğinin de açıklanacağını iddia etti.

Uzmanlar yaptığı değerlendirmede, psikolojik yönden rahatsızlığı olan kişilerin, olmayan bir şeyi varmış gibi kabul edip kendilerini inandırarak, yalan makinesini yanıltabileceğini açıkladı.

noah zaman yolculuğu 2030
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu