2018'de Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Maddi sıkıntı çeken kişiler veya herhangi bir ödeme için yada bir konut, araç, arsa gibi mal alımları için nakit sorunu yaşayıp kredi çekimi yapmayı düşünen fakat kefil ile uğraşmak istemeyenler 2018'de kefil olmadan kredi veren bankaları merak ediyor.

2018'de Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
2018'de Kefilsiz Kredi Veren Bankalar admin
Bu içerik 1812 kez okundu.

İş projesi olanlar veya hayalindeki birşeyi gerçekleştirmek isteyip çareyi kredi çekmekte arayanlar için bazı bankalar yardıma koşuyor. Burada bilinmesi gereken hususlar, Kefilsiz kredi çekmek için öncelikle kredi notunuz yüksek olmalıdır.

Kredi notu 1200 üzerinde olanların kredi notu iyi olacağı için bankalar sizden kefil istemeden kredi kullandırtacaktır.

Kredi notu düşük çıkanlar için diğer yol ipotekli yöntemdir. Üstünüze kayıtlı tapu mevcut ise tapu değerine kadar kredi alabilirsiniz. 

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

1. Denizbank Kefilsiz Kredi : 60 bin TL'ye kadar destek sağlayan Denizbank bazı şartlar koşuyor. Kredi notunuz yüksek ise kefil istemeden 36 aya varan vadeler ile kredinizi alabiliyorsunuz. Faizler ise 1.55 ile 1.64 arasında değişmektedir. Ayrıca kredi çektiğiniz zaman kredi masrafları da sizden tahsis ediliyor. 

2. Garanti Bankası Kefilsiz Kredi : 200 bin TL'ye kadar kredi desteği sağlayan banka, sizden sağlam kefil sunmanızı istiyor. 48 aya varan vadeler ile çekebileceğiniz kredinin faiz oranları 1.27 ile 1.49 arasında değişmektedir. Başvuru için herhangi bir Garanti Bankası şubesine gitmeniz yeterli.

3. TEB Kefilsiz Kredi : Mevcut bankalar arasındaki en uygun faizli kefilsiz kredi imkanı sunan TEB, 36 aya varan taksit seçenekleri ile 1.25 sabit faiz oranıyla 50 bin TL destek veriyor. İnternet şubesinden veya herhangi bir şubeye gidip başvuru yapabilirsiniz. 

3. Akbank Kefilsiz Kredi : 36 aya kadar taksitlerle 20 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlayan Akbank müşterilerine faiz olarak ise sabit 1.24 oran veriyor. İster SMS, istersenizde şubelerden birine giderek kolayca başvuru yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 4425'e gönderin. Sonuçlar kısa sürede banka tarafından size ulaştırılacaktır. 

Kefilsiz Kredi Çekmek İçin Gerekli Koşullar

Sabit bir adresinizin olması.
Esnafsanız vergi levhası, çiftçi iseniz çiftçilik belgesi.
Üzerinize kayıtlı arsa veya konut tapusu, araç için ruhsat

 

 

uygun faizli kefilsiz kredi kefilsiz kredi çekmek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu