Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018

İnsanlar nasıl para kazanabiliriz düşüncesiyle yaşarken, bir yandan da olan borçları kapatabilme derdine düşmüş durumda. Burada bankaların bireyler için hazırlamış olduğu faizsiz kredi destekleri devreye giriyor.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018
Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 admin
Bu içerik 2258 kez okundu.

Ekonomik sıkıntıyı gidermek, biraz olsun rahatlamak adına bireyler bankalardan kredi çekmeye yöneliyor. Sıfır faizli kredi çekebilmek için bankalar bir takım şartlar koşmaktadır. Bazen kefil, ipotek edilecek konut veya arsa, aylık sabit gelirinizin olması, kredi notunuzun iyi olması gibi etkenler olabilir. 

Faizsiz kredi için bankalara hiç bir ek ücret ödememek en büyük avantajdır. Örnek vermek gerekirse, 50 bin TL kredi aldınız ve buna herhangi bir ek ücret ödemiyorsunuz. Çekmiş olduğunuz tutar ne ise vadeler halinde yine 50 bin TL'yi geri ödüyorsunuz. İşte bu avantaj ile kişiler hangi bankaların faizsiz kredi verdiğini araştırıyor.
 
Hangi Bankalar Faizsiz Kredi Veriyor?

2018 faizsiz kredi için şu sıralar kampanya yapan bankalar Finansbank, Ziraat Bankası, Denizbank, YapıKredi, Vakıfbank'tır. Bu bankalar belirli şartları sağlayan müşterilerine faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Ayrıca Albaraka Türk Katılım Bankası, Kuveyt Türk, Fibabank gibi katılım bankaları da faizsiz kredi imkanını müşterilerine sunuyor. 

Sıfır Faizli Kredi Nasıl Alınır?

Yukarda belirtmiş olduğumuz ipotek, kefil, kredi notu gibi etkenler kredi için en büyük faktörler olsa da faizsiz kredi için en büyük detay iş kurma projesidir. Daha detaylı bilgi vermek gerekirse, bir iş projesi oluşturup belirttiğimiz bankalardan herhangi birine giderek yapacağınız başvurular daha kolay kabul edilecektir. İş gücünü arttırmak adına, istihdam sağlamak için destek veren bu bankalar sıfır faizli kredi imkanı ile kişilere iş kurma hayallerini gerçeğe dönüştürmelerini sağlıyor. 

Bankaların koşullarına göre belirlenen kredi seçenekleri için mutlaka detaylı bilgi almak adına müşteri hizmetlerini arayın. Kredi verip vermemek bankaların tamamiyle insiyatiflerine kalmış bir durumdur. 

Başvuru için öncelikle banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Fakat bazı bankalar telefon veya internet bankacılığı ile de başvuru kabul ediyor. 

 

sıfır faizli kredi 2018 faizsiz kredi faizsiz kredi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu