Vampir Kadına Kan İçin Yalvarıyorlar

Gerçek bir vampir olduğunu iddia eden Amerikalı Julia Caples’a kanlarını emdirmek için yalvarıyorlar.

Vampir Kadına Kan İçin Yalvarıyorlar
Vampir Kadına Kan İçin Yalvarıyorlar admin
Bu içerik 1605 kez okundu.

Ayda iki litre kan akıtan ABD’li Julia Caples, sadece eşinin kanını içtiğini ve onun gerçek bir vampir olduğunu duyanların kanlarını emmeleri için ona yalvardıklarını söyledi.

İki çocuğa sahip 50 yaşındaki Caples gerçek bir vampir olduğunu iddia ediyor. Bir yer altı topluluğunu yönettiğini iddia eden vampir kadın Caples, ayda yarım kilo kan döktüğünü belirtti.

Pennsylvania’da ikamet eden vampir kadın Caples, orda bulunan bir yer altı topluluğunu yönettiğini iddia etti. Caples, insanların ona kanını emmesi için yalvardıklarını ve eşi dışındakilerin sadece kanını emdiğini, eşinin ise kanını içtiğini belirtti.

Geçmişine kötü şeyler yaşayan ve komşusu tarafından öldürülmek isteyen Caples’a, o zamanlar şehirden kovularak işini de kaybedince “Karagül” ismi verilmiş. 1990’lu yılların başından beri ülke ülke gezdiğini açıklayan vampir kadın, insanların kan emmelerine karşı olan ön yargılarından kurtulmaları adına bunu yaptığını açıkladı.

İnsan kanı emerken yaşadığı hissi "Kan içtiğimde cinsel enerji ve cinselliğin patlaması var. Cinsel ilişkinin enerjisini kan içme ile birleştiriyorum, bu gücün ve enerjinin zirvesi gibi. Bu doğal bir afrodizyak." sözleriyle açıkladı.

vampir ABD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu