Reyhanlı ve Kilis'e roket atan teröristlerin karargahı havaya uçuruldu

Reyhanlı ve Kilis'te bugüne kadar 7 kişinin hayatını kaybettiği ve 113 sivilin yaralandığı roketli saldırıları yapan PYD/PKK ve YPG'li teröristlerin karargahı havaya uçuruldu.

Reyhanlı ve Kilis'e roket atan teröristlerin karargahı havaya uçuruldu
Reyhanlı ve Kilis'e roket atan teröristlerin karargahı havaya uçuruldu Akay
Bu içerik 1423 kez okundu.

Reyhanlı ve Kilis'te bugüne kadar 7 kişinin hayatını kaybettiği ve 113 sivilin  yaralandığı roketli saldırıları yapan PYD/PKK ve YPG'li teröristlerin karargahı havaya uçuruldu. Afrin'in batısında bulunan Cinderes yerleşim yerindeki terör örgütlerinin karargahı İHA tarafından tespit edildi. Görüntülerde teröristlerin nasıl havan topu attığı görülüyor.

İHA tarafından çekilen görüntülerde, Suriye'ye bağlı Afrin bölgesinin batısında bulunan Cinderes'teki mahallede, 3 terör örgütü mensubunun üzerinde top bulunan bir aracın etrafında duruyor. Daha sonra teröristler, top bulunan aracı Türk topraklarına doğru çevirdikten sonra atış ayarı yapıyor. Atışı yaptıktan sonra teröristlerin bulundukları bölgeden hızlıca uzaklaştığı görülüyor.

İHA tarafından takip edilen teröristlerin karargaha girdikleri ve başka terör örgütü mensuplarının da olduğu tespit ediliyor. İHA tarafından saldırı yapan teröristlerin takip edilerek karargah belirlenmesinden sonra, TSK, nokta atışıyla tam isabetle karargahı havaya uçurarak teröristleri etkisiz hale getirdi.    

Afrin Cinderes İHA Reyhanlı Kilis Terör Örgütü PYD/PKK YPG
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu