Mudanya'da bulunan FETÖ'nün lüks malikanesine el konuldu

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması sonucunda, Mudanya'da bulunan lüks bir malikaneye tedbiren el konuldu.

Mudanya'da bulunan FETÖ'nün lüks malikanesine el konuldu
Mudanya'da bulunan FETÖ'nün lüks malikanesine el konuldu Akay
Bu içerik 1331 kez okundu.

Bursa Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY soruşturması sonucunda, Mudanya'da bulunan lüks bir malikaneye tedbiren el konuldu. Mudanya Çağrışan mahalesinde bulunan lüks malikanenin terör örgütü FETÖ elebaşısı Fethullah Gülen için yaptırıldığı iddia edildi.

Verilen bilgilere göre, Bursa'ya bağlı Mudanya ilçesi Çağrışan Mahallesi'nde bulunan bir lüks malikanenin, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen için yaptırıldığı iddia edilmesinden dolayı Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı olayı araştırmaya başladı. Yapılan soruşturma ve takipte, malikanede FETÖ/PDY üyelerinin toplandığı ve bir takım faaliyet yaptıkları anlaşılınca Başsavcılık, iş adamı S.Ş'nin sahibi olduğu otomotiv şirketine kayıtlı olan evin el konulması için Bursa 3. Sulh Ceza Mahkemesine talepte bulundu.

Bursa'da yayın yapan bir gazetenin, Mudanya'da bulunan malikanenin FETÖ elebaşısı Gülen için yaptırıldığı ve terör örgütü FETÖ/PDY üyelerinin malikanede bir takım toplantılar yaptığı iddia etmesiyle, Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçerek olayı soruşturmaya başlamıştı. Başsavcılığın talebinden sonra duruma el koyan mahkemenin, malikanenin başka birine satılmaması ve devredilmemesi için tedbiren el konulmasına karar verdiğini belirtildi.

Mudanya'da yaptırılan lüks malikane, 3 dönüm üzerinde inşa edilmiş. Yüzme havuzu ve spor alanları bulunan malikane ayrıca Uludağ manzaralı.

 

Bursa Mudanya Malikane FETÖ/PDY Terör Örgütü Fethullah Gülen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu