Mısır'da geniş çaplı terör operasyonu!

Mısır Kahire yönetimi, en başta Sina Yarımadası olmak üzere ülkenin diğer kritik yerlere terör örgütlerine karşı geniş çaplı bir operasyon başlatıklarını açıkladı.

Mısır'da geniş çaplı terör operasyonu!
Mısır'da geniş çaplı terör operasyonu! Akay
Bu içerik 1172 kez okundu.

Mısır Kahire yönetimi, en başta Sina Yarımadası olmak üzere ülkenin diğer kritik yerlere  terör örgütlerine karşı geniş çaplı bir operasyon başlatıklarını açıkladı. Mısır ordusundan yapılan açıklamaya göre, ülkede bulunan tüm terör örgütlerine karşı temizlik harekatının başladığını belirtildi.

Mısır ordusundan gelen açıklamada, Sina Yarımadasının büyük bir bölümü, Nil Nehri çevresi ve batıda bulunan çöl yerinde faaliyet gösteren terör örgütlerinin ülkeden temizlenmesi için geniş çaplı operasyonun bugünden itibaren başladığını ifade edildi. Yapılan açıklamada, tek bir terörist kalmayıncaya kadar mücadelenin devam edeceğini belirtildi.

Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan bir askeri yetkili medyada bir takım açıklamalar yaptı. Askeri yetkili, "Güvenlik güçleri bu sabah Sina Yarımadası'nın kuzeyi ve ortasında teröristlere ve suç unsurları ile örgütlerine karşı kapsamlı bir mücadeleye başladı. Operasyon Nil Nehri ve batıdaki çöllük bölge de dahil ve ülkenin diğer kısımlarını da kapsıyor" dedi.

Mısır Kahire Mısır Ordusu Terör Terör Örgütleri Operasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu