Meksika Chihuahua eyaletinde kesik baş cinayeti

Meksika'ya bağlı Chihuahua eyaletinin Guachochi şehrinde bulunan bir cenaze evine başı gövdesinden ayrılmış 5 ceset bırakıldığı açıklandı.

Meksika Chihuahua eyaletinde kesik baş cinayeti
Meksika Chihuahua eyaletinde kesik baş cinayeti Akay
Bu içerik 1198 kez okundu.

Meksika'ya bağlı Chihuahua eyaletinin Guachochi şehrinde bulunan bir cenaze evine başı gövdesinden ayrılmış 5 ceset bırakıldığı açıklandı. Cenaze evine gelen bir kamyonetin önce iki, sonra başka bir kamyonetten 3 ceset bırakıp gittikleri belirtildi.

Chihuahua eyaleti savcılığı olayı soruşturmaya başladı. Savcılık tarafından yapılan açıklamaya göre, Guachochi şehrinde bulunan bir cenaze evine 2 kamyonetin geldiğini, birinden 2 ceset, kısa bir süre geçtikten sonra diğerinden 3 ceset bırakılıp gidildiğini belirtildi.

Chihuahua eyaleti savcılığı, cesetlerden 4 kişinin kimliğinin tespit edildiğini, diğer kişinin kimliğinin ise belirlenmeye çalışıldığını açıkladı. Chihuahua eyaletine bağlı olan Guachochi kenti, Meksika'nın en önemli uyuşturucu ve kaçakçılık merkezlerinden biri olarak biliniyor. Meksikalı yetkililer, kesik baş olayının uyuşturucu mafyası arasındaki hesaplaşmadan olabileceği belirtti.

Meksika Chihuahua Guachochi Uyuşturucu Kesik Baş Mafya Cenaze Evi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu