Londra'da Türk genci bıçaklı saldırıda yaşamını yitirdi

İngiltere'de başkent Londra'da yaşayan 19 yaşındaki Türk genci Hasan Özcan, yapılan bir bıçaklı saldırı sonucunda yaşamını yitirdi.

Londra'da Türk genci bıçaklı saldırıda yaşamını yitirdi
Londra'da Türk genci bıçaklı saldırıda yaşamını yitirdi Akay
Bu içerik 1403 kez okundu.

İngiltere'de başkent Londra'da yaşayan 19 yaşındaki Türk genci Hasan Özcan, yapılan bir  bıçaklı saldırı sonucunda yaşamını yitirdi. Saldırı, Londra'nın Barking semtinde bulunan evinin yakınlarında gece 22'de Türkiye saatine göre gece yarısından sonra 1'de gerçekleşti.

Olaydan sonra, Türk gencin Londra'da yaşayan ailesi şok geçirdi. Hasan Özcan'ın ailesinden yapılan açıklamada, saldırganların daha önce bıçaklı kavgaya karıştığı ve polis tarafından gözaltına alınıp serbest bırakıldıkları ifade edildi. Hasan Özcan'ın, bu olaydan sonra tehdit gördüğünü ve saldırıyı aynı kişilerin yapmış olabileceği belirtildi.

Dün gece meydana gelen bıçaklı saldırı, Türk gencin Londra Barking semti Abbey Caddesi'nde bulunan evinin yakınlarında gerçekleşti. Saldırıya uğrayan Türk genci Hasan Özcan hayatını kaybederken ailesi derin bir üzüntü yaşadı.

Londra Barking semti polisi olayı incelemeye ve araştırmaya devam ediyor. Barking polisi, henüz kimseyi gözaltına almadığını, daha önceki olaya karışanların şüpheli sifatıyla değerlendirildiğini ifade etti.

 

İngiltere Londra Barking Hasan Özcan Bıçaklı Saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu