Eşinden boşanınca sevincini ilginç bir yöntemle yansıttı

Tekirdağ'a bağlı Malkara ilçesinde ikamet eden 42 yaşındaki Ümmü Ç., kocasından boşanma sevincini oturduğu mahalleye lokma tatlısı dağıtarak yaşadı.

Eşinden boşanınca sevincini ilginç bir yöntemle yansıttı
Eşinden boşanınca sevincini ilginç bir yöntemle yansıttı Akay
Bu içerik 1171 kez okundu.

Tekirdağ'a bağlı Malkara ilçesinde ikamet eden 42 yaşındaki Ümmü Ç., kocasından boşanma sevincini oturduğu mahalleye lokma tatlısı dağıtarak yaşadı. Ümmü Ç., eşinin kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Dava 3 yıl aradan sonra sonuçlandı.

Malkara ilçesinde yaşayan Ümmü Ç., İ.Ö. ile 22 yıl önce evlendi ve 3 çocukları oldu. Eşinin kendisini aldattığını öğrenmesinden sonra çocuklarını alıp annesinin yanına gitti. Daha sonra Malkara Aile Mahkemesi'ne başvurarak boşanma davası açtı. 3 yıl geçtikten sonra mahkeme kararıyla boşanan Ümmü Ç. sevincini ilginç bir yöntemle yansıttı. Boşanma kutlamasına dönen sevincinde, kiraladığı aracı süsleyip 'boşandım kurtuldum çok mutluyum' yazısı yazdırıp tur attı. Daha sonra mahalleye lokma tatlısı dağıttı.

Ümmü Ç., boşanınca çok sevindiğini ve mutlu olduğunu ifade etti. Uğradığı aldatılma haksızlıktan kurtulduğuna şükretti. Ümmü Ç. şöyle dedi: "22 yıl önce severek evlendik. Ancak 3 yıldır bugünü bekliyordum. Mahkemenin verdiği karara çok sevindim. Davayı kazandım. Kahvelerde, mahalledeki komşularıma ve esnafa lokum dağıttım. Ayrıca bir otomobil kiralayıp süsleyip şehir turu attım. Çok sevinçliyim. Akşamda arkadaşlarımla birlikte parti yaptım."

Tekirdağ Malkara Aile Boşanma Aldatma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu