Tanksavar füzelerine karşı 'Akkor Sistemi' devrede

ABD'nin YPG'ye verdiği tanksavar füzelerine karşı 'Akkor' koruma sağlayacak. ASELSAN tarafından üretilen Akkor, Afrin harekatına katılan M60-T ve Leopard tanklarına monte edildi.

Tanksavar füzelerine karşı 'Akkor Sistemi' devrede
Tanksavar füzelerine karşı 'Akkor Sistemi' devrede Akay
Bu içerik 1078 kez okundu.

ABD'nin YPG'ye verdiği tanksavar füzelerine karşı 'Akkor' koruma sağlayacak. ASELSAN tarafından üretilen Akkor, Afrin harekatına katılan M60-T ve Leopard tanklarına monte edildi. Tank ve zırhlı araçlara yerleştirilecek olan 'Akkor' tanksavar füzelerini havada yok edebilecek.

Afrin'de terör örgütleri PYD/PKK ve YPG, ABD'nin verdiği anti tanksavar ve karadan havaya fırlatılarak uçak ve helikopter düşürebilen Manpads'ları kullanıyor. Türkiye bunlara karşı ASELSAN'ın ürettiği 'Akkor Sistemi' ile tank ve zırhlı araçlara yerleştirerek koruma altına aldı.

Terör örgütlerinin elindeki ABD malı tanksavar füzelerine karşı, tank ve zırhlı araçlar 'Akkor Sistemi'yle donatılmış bulunuyor. Afrin harekatına katılan M60-T ve Leopard tanklarına, ASELSAN tarafından imal edilen yerli ve milli tank koruma sistemi 'Akkor' ile donatıldı. Akkor Sistemi, ister yakından ister uzaktan gelebilecek her türlü füzeyi havada yok ediyor, 360 derecelik tarama ve koruma alanı var.

 

Akkor Tanksavar ASELSAN Tank Zırhlı Araç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu