NATO Genel Sekreter Vekili Türkiye'de

NATO Genel Sekreter Vekili Afrin harekatını görüşmek için Türkiye'ye geldi. Ankara'da bulunan Genel Sekreter Vekili Gottemoeller, Dışişleri Bakanı Yardımcısı Yıldız ve Müsteşar Yardımcısı Esener ile bazı temaslarda bulunacak.

NATO Genel Sekreter Vekili Türkiye'de
NATO Genel Sekreter Vekili Türkiye'de Akay
Bu içerik 757 kez okundu.

NATO Genel Sekreter Vekili Afrin harekatını görüşmek için Türkiye'ye geldi. Ankara'da bulunan Genel Sekreter Vekili Gottemoeller, Dışişleri Bakanı Yardımcısı Yıldız ve Müsteşar Yardımcısı Esener ile bazı temaslarda bulunacak. NATO, Afrin harekatı konusunda Türkiye'ye destek çıkmıştı.

NATO Genel Sekreter Vekili Rose Gottemoeller, Dışişleri Bakanı Yardımcısı Büyükelçi Ahmet Yıldız ve Müsteşar Yardımcısı Büyükelçi Kaan Esener ile Afrin operasyonu hakkında görüşmek için Ankara'ya geldi.

Genel Sekreter vekili Rose Gottemoeller'in Ankara'ya ziyaretinden sonra, Dışişleri Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada şöyle denildi: "Ülkemizi ziyaret etmekte olan NATO Genel Sekreter Vekili Rose Gottemoeller'in Bakanlığımızda Bakan Yardımcımız Büyükelçi Ahmet Yıldız, Sayın Müsteşar Yardımcısı Büyükelçi Kaan Esener ile görüşmeler gerçekleştirmesi öngörülmektedir."

NATO Rose Gottemoeller Ankara Afrin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu