Konya'da site sakinlerine mermili tehdit

Konya'ya bağlı Selçuklu ilçesinde, bir sitede oturan site sakinlerine karşı ilginç bir tehdit yöntemi yaşandı.

Konya'da site sakinlerine mermili tehdit
Konya'da site sakinlerine mermili tehdit Akay
Bu içerik 1040 kez okundu.

Konya'ya bağlı Selçuklu ilçesinde, bir sitede oturan site sakinlerine karşı ilginç bir tehdit yöntemi yaşandı. Sitenin otoparkında bulunan araçların cam sileceği üzerine tabanca mermisi bırakıldı.

Merkez Selçuklu ilçesinde, sabah işe gitmek için araçlarına yönelen site sakinleri cam sileceği üzerindeki mermiyi farketti. Toplam 16 araca bırakılan mermilerin tehdit amacıyla olduğu belirtildi.

Selçuklu ilçesi Kosova Mahallesi'de bulunan sitede oturan Mehmet Eken, eşiyle beraber arabasına binmeye gittiğinde, cam sileceği üzerine bırakılmış tabanca mermisini gördü. Durum polise haber verilmesiyle gelen ekipler, yaptığı incelemede 15 araçta daha aynı mermiden olduğu tespit edildi.

Site sakinlerinden Mehmet Eken, bu durumla ilk kez karşılaşmadıkları daha önce de aynı tehditi yaşadıklarını ifade etti. Eken, kooperatif'ten aldıkları evlerinden kendilerini çıkarmak isteyen kişilerin bunu yaptıklarını ve tehditle kendilerini yıldırmaya çalıştıklarını belirtti.

Güvenlik birimleri olayı inçelemeye ve araştırmaya başladı. Mermileri bırakan kişileri bulmak için çalışmaya başladıkları açıklandı.

Konya Selçuklu Mermi Site Cam Sileceği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu