Düzce'de iki grup arasında silahlı çatışma oldu

Düzce'ye bağlı Kaynaşlı ilçesinde, iki grup arasında hastanede çıkan çatışmada 2'si ağır olmak üzere 6 kişi yaralandı.

Düzce'de iki grup arasında silahlı çatışma oldu
Düzce'de iki grup arasında silahlı çatışma oldu Akay
Bu içerik 1273 kez okundu.

Düzce'ye bağlı Kaynaşlı ilçesinde, iki grup arasında hastanede çıkan çatışmada 2'si ağır olmak üzere 6 kişi yaralandı. Önce eğlence mekanı sahipleri arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucunda bıçaklanan bir kişi Kaynaşlı Atatürk Devlet Hastanesi acil servisine getirildi, sonra hastaneye gelen iki grup bu sefer silahlı çatışmaya girdi.

Eğlence mekanındaki kavgada bıçakla yaraladıkları şahsı takibe alan grup, hastanenin acil servisinde ambulanstan indirilen yaralıya silahla ateş etti. Bunun üzerine yaralının taraftarları da karşılık vermesiyle hastane önünde silahlı çatışma çıktı. 2 kişi ağır olmak üzere 6 kişi yaralandı.

Kaynaşlı ilçesinde sabah saatlerinde gerçekleşen olay, eğlence mekanı işleten bir grup ile başka bir grup arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesinden sonra M.D. bıçakla yaralandı. Yaralı ambulansla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin acil servisine getirildi. Yaralı sedyeden indirilirken hastaneye gelen diğer grup silahla ateş etmeye başladı. M.D.'nin yakınları da karşılık vermesiyle hastane önünde silahlı çatışma çıktı.

Çıkan silahlı çatışmada 6 kişi yaralanırken, hastane camları ve polis külübesine kurşun isabet ettiği gözlemlendi. Yaralılar Atatürk Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yaralıların 2'sinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Olay yerine gelen polisler hastanede geniş güvenlik önlemleri aldı. Çatışmaya karışan bir kaç kişinin gözaltına alındığı belirtildi. Olay ile ilgili inceleme ve soruşturma sürüyor.


 
 

Düzce Kaynaşlı Silahlı Çatışma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu