Emlakçı arkadaşı sayesinde dolandırıldığını öğrendi

Antalya'da yaşayan Mustafa Taşkın, emlakçı arkadaşının arsayı niye ucuza satıyorsun demesiyle gerçek ortaya çıktı.

Emlakçı arkadaşı sayesinde dolandırıldığını öğrendi
Emlakçı arkadaşı sayesinde dolandırıldığını öğrendi Akay
Bu içerik 1572 kez okundu.

Antalya'da yaşayan Mustafa Taşkın, emlakçı arkadaşının arsayı niye ucuza satıyorsun demesiyle gerçek ortaya çıktı. Dolandırıcılar tarafından sahte evrakla 7 milyon değerindeki arsalar satılığa çıkarılmıştı.

Müteahhitlik yapan evli ve 2 çocuk babası 50 yaşındaki Mustafa Taşkın'ın şikayetiyle şüpheliler belirlendi fakat, buna rağmen henüz hiç bir işlem yapılamadı. Arsalarına tedbir koyduran Taşkın, sonucu beklediğini ve şimdilik arsalarına bakmaktan başka bir şey yapamadığını açıkladı. Mustafa Taşkın, şüphelilerin belirlenmesine rağmen 1.5 yıldır arsalarını geri alamadıklarını söyledi.

Taşkın, arsanın değerini bilen bir emlakçı arkadaşının arsayı neden ucuza satıyorsun sorusuyla önce şaşkına döndü sonra tüm gerçekleri öğrendi.
 
Antalya Varsak Karşıyaka Mahallesi'nde, Almanya'da yaşayan babası Hüseyin Taşkın'a ait 6 dönümlük arsa dolandırıcılar tarafından sahte evrakla satılığa çıkarıldı. Mustafa Taşkın, 7 milyonluk arsanın değerinin altında satılığa çıkarıldığını, bir emlakçı arkadaşından öğrendi. Frankfurt'ta yaşayan babası Hüseyin Taşkın ve ağabeyi Burhan Taşkın'ı arayarak durumu sordu. Onların böyle bir girişimi olmadığını öğrenince dolandırıcıların ağına düştüklerini anladı. Babası ve ağabeyi Antalya'ya gelmesiyle gerekli huhuki işlemlere başladılar. Taşkın ailesinin hukuki mücadelesi devam ediyor.

Antalya Mustafa Taşkın Arsa Dolandırıcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu