Doktorun telefonu muayene sırasında patladı

Doktorun telefonu muayene sırasında birden bire patladı.

Doktorun telefonu muayene sırasında patladı
Doktorun telefonu muayene sırasında patladı Beyza
Bu içerik 2485 kez okundu.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversite Hastanesinde bir hastayı muayene eden doktorun tam muayene sırasında cebinde bulunan akıllı telefonu birden bire patladı.

Bacağında bulunan telefonun anında patlamasının ardından da doktorun bacağında bazı yanıkların meydana geldiği belirtildi. Bacağındaki yanıktan dolayı doktorlar hemen bacağı yanan doktora yardım ettiler. Hastane de kontrol altına alınan doktorun telefon üreticisi olan firmaya dava açacağını belirtti.

Gelen haberlere göre Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Dr. Cem Başpınar, bir hastasını odasında muayene ediyordu. Birden bire cep telefonu cebindeyken patladı. Telefonun patlamasının ardından olduğu bölge hemen alev aldı. Alevin söndürülmesinden sonra doktorun bacağında yanıklar olduğu belirtildi. Doktorlar tarafından bacağında bulunan yanık hemen kontrol altına alındı. Cep telefonunun herhangi bir neden olmadan bir anda patladığını belirten Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Dr. Cem Başpınar, üretici firmaya bu patlamadan dolayı da dava açacağını da belirtti.

Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Dr. Cem Başpınar, konuyu öncelikle tüketici haklarına taşıyacağını belirtti.  Cem Başpınar, konu ile ilgili şunları söyledi. “Allahtan muayene ettiğim kişi bir çocuk değildi. Eğer çocuk olsaydı onu da tehlike altına almış olacaktım” dedi. Bir anda alev topuna dönüşen telefonu yere attığını ama bu halde bile hala yandığını söyledi.

Muayene Doktor Telefon patlaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu