15 Temmuz Şehitler Köprüsünde 2 yaralı

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde yaşanan zincirleme kaza sonrasında 2 tane yaralı olduğu belirtildi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde 2 yaralı
15 Temmuz Şehitler Köprüsünde 2 yaralı Beyza
Bu içerik 2212 kez okundu.

Bugün 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde zincirleme kaza yaşandı. Zincirleme kaza sonrasında 2 tane yaralının olduğu belirtildi.

Kaza sonrasında yol üzerine yoğunluk yaşandığı belirtildi. Zincirlikuyu yönünde oluşan yoğunluk bir süre sonra genişledi. Kaza bugün saat 15.30 sıralarında meydana geldi. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde yaşanan kazada  Anadolu Yakası üzerinden Avrupa Yakasına geçmek isteyen araçlar arasında zincirleme kaza yaşandı. Yaşanan zincirleme kaza sonrasında ise 4 araç birbirine girdi. Kaza yaşandıktan sonra Tamer Trabzon ile Mehmet Kıvanç Can yaralandığı belirlendi.

Olayı gören vatandaşlar hemen araçlara müdehale ettiler. Araçların içerisinden çevredekilerin yardımıyla birlikte yaralılar çıkartıldı. Çıkartılan yaralılar daha sonra yere yatırıldı ve hemen ambulans ekipleri arandı. Ambulans ekipleri geldikten sonra yaralılar hemen hastaneye kaldırıldılar.

15 Temmuz Şehitler köprüsünde bugün saat 15.30 sıralarında bir zincirleme kaza meydana geldi. Neden meydana geldiği bilinmemesine karşı 4 araç birbirine girdiği belirtildi. 4 aracın birbirine girmesinin ardından Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına geçiş üzerinde yoğun trafik olduğu belirtildi. Bir süre Zincirlikuyu yönünde giden trafiğin kazaya karışan araçların yol üzerinden kaldırılmasıyla birlikte rahatladı.

Kazaya tam 4 araç karıştı. 4 aracın karışmasıyla birlikte 2 yaralının olduğu belirtildi. Yaralılar çevrede bulunan vatandaşların yardımıyla araçlardan çıkartıldı. Daha sonra olay yerine gelen ambulans ekipleri tarafından yaralılar hastaneye kaldırıldılar. 

15 Temmuz Yaralı Zincirleme kaza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu