Ozan Güven'e su reklam teklifi

Ozan Güven Fi dizisinde rol gereği sürekli olarak su tüketiyordu. Bir su şirketi Ozan Güven ile su reklamı için anlaşacağı iddia ediliyor.

Ozan  Güven'e su reklam teklifi
Ozan  Güven'e su reklam teklifi Beyza
Bu içerik 1413 kez okundu.

Ozan Güven Fi dizisinde oynadığı Can Manay karakterinin her sinirlendiğinde psikolojik hastalığı nedeniyle sürekli su içmesinden dolayı sosyal medya da oldukça konuşulmuştu. Hatta birçok kişi de Can Manay karakterinin bir su reklamında oynaması gerektiğinden bahsetmişti. Ozan Güven Fi dizisinde yer alan bu karakterinin ardından ünlü bir su markasından teklif aldı. Artık bir bardak su içerek 2 milyon TL kazanabilecek.

Gelen haberlere göre Fi dizisinde başrol oynayan Ozan Güven Fi dizisinde Can Manay karakterini canlandırıyor. Can Manay karakteri gereği psikolojik sorunları olan bir kişi. Can Manay karakteri her sinirlendiğinde bir bardak su içiyor. Ozan Güven bu rolü o kadar iyi canlandırıyor ki, herkes sosyal medya da Can Manay karakterinin su içmesinin hemen ardından susadığını söylüyor. Bunun üzerine ünlü bir su markası Can Manay karakterini canlandıran Ozan Güven’e teklif götürdü. Ozan Güven’de bu teklifi kabul etmesi bekleniyor. Ünlü bir su markası ekran karşısında Ozan Güven’nin bir bardak su içmesinden sonra ona 2 milyon TL para ödeyecek.Ozan Güven bu teklifi kabul ederse reklam filmi Ocak ayında çekileceği belirtiliyor. Ozan Güven reklam filmi için Ocak ayında kamera karşısına geçeceği belirtiliyor.

Ozan Güven geçen günlerde bir otomobil markasından reklam teklifi almıştı. Bu teklife de evet demişti.

 

Fi Su içme Reklam teklifi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu