O öğretmen için soruşturma açıldı

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görevli Felsefe öğretmeni Ercan Harmancı hakkında soruşturma açtı.

O öğretmen için soruşturma açıldı
O öğretmen için soruşturma açıldı Beyza
Bu içerik 1213 kez okundu.

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü kız öğrencilerin beden derslerinde eşofman giymelerine ilişkin sosyal medya üzerinden yaptığı konuşmalar ardından Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görevli Felsefe öğretmeni Ercan Harmancı’ya soruşturma açıldı.

Konya Merkez Selçuklu İlçesinde Sancak Mahallesinde Ayşe Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde  görev yapan 44 yaşındaki Felsefe öğretmeninin sosyal medya üzerinden kız öğrenciler için yaptığı açıklamalarda öğrencilerin zina yaptığını ima etmesi üzerine Konya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından soruşturma açıldı.

44 yaşındaki Felsefe öğretmeni sosyal medya üzerinden “Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir’, diye paylaşmıştı. Bu paylaşımlar büyük bir yankı uyandırmıştı. Bununla birlikte  Felsefe öğretmeni ayrıca, okullarda da zina yapılıyor mesela el, kulak, göz zinası yok mu diye de belirtti.

Bu beden eğitimi değil kesinlikle, bedeni şeytana hazırlama eğitimi diye de belirtti. Bu paylaşımların çok fazla yankı uyandırması üzerine de sosyal medya üzerinden Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü harekete geçti.

Sosyal medya üzerinden yapılan bu mesajlara Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından el konularak, soruşturma açıldı. 

Konya Soruşturma Öğretmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu