Canan Karatay ebeveynlere tablet uyarısı geldi

Canan Karatay anne ve babalar için çocuklarını ilgilendirecek önemli açıklamalarda bulundu.

Canan Karatay ebeveynlere tablet uyarısı geldi
Canan Karatay ebeveynlere tablet uyarısı geldi Beyza
Bu içerik 3244 kez okundu.

Canan Karatay anne ve babalara son zamanlarda oldukça yaygın olan tablet hastalığı ile ilgili bilgi verdi. Özellikle de şeker ekmek ve bazı ilaç endüstrisinde bulunan uygulamalarla ilgili sürekli olan eleştirilerini gündeme getiren ünlü doktor bu sefer de anne ve babaları tablet için uyardı.

Canan Karatay yaptığı röportajında şu sözleri ekledi. Özellikle de kendini modern olarak adlandıran ve kendi gibi çocuğunu da tablet hastası yapan annelerin dikkatli olması gerektiğinden bahsetti. Canan Karatay açıklamasında anneliğin önemli olduğunu ve annelerin çocukları için kesinlikle özen göstermeleri gerektiğini belirtti. Annelerin gösterdiği özenin yanı sıra hazır yiyici olan alışkanlıklarını da fast food alışkanlıkları gibi durumları çocuklarına yansıtmamaları gerektiği konusunun altını çizdi. Şimdiki annelerin hazır yiyici olduklarını ve çocukların ruh ve vücut sağlığını düşünmediklerini bu yüzden de çocuklarına sürekli tablet bilgisayarları verdiklerini belirtti. Canan Karatay annelerin çocukların boş zamanlarını değerlendirmek için hemen ellerine tablet bilgisayarları verdiğini ve bununla çocukların ruh ve vucüt sağlığının son derece etkilendiğinin altını çizdi.

Canan Karatay özellikle de sağlık konusunda verdiği birçok bilgiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Ekmek ile şekerin bir numaralı düşmanı olarak görülen Canan Karatay’dan da bu sefer anneleri ilgilendirecek önemli açıklamalar geldi. Canan Karatay anneler için çocuklarına fedakar bir şekilde yaklaşmaları gerektiğinden ve her fırsatta çocuklarının ellerine tablet bilgisayar vermemeleri gerektiğinin de altını çizdi. 

Tablet alışkanlığı Karatay diyeti Ebeveynler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu