Hayta İsmail’in sözleri büyük yankı uyandırdı

Hayta İsmail kendinden 39 yaş küçük eşi için 30larında olsaydı yine almazdım sözlerini kullandı.

Hayta İsmail’in sözleri büyük yankı uyandırdı
Hayta İsmail’in sözleri büyük yankı uyandırdı Beyza
Bu içerik 1433 kez okundu.

Son zamanlarda gündeme oturan Hababam Sınıfı filminin Hayta İsmail karakterini canlandıran Ahmet Arıman kendinden 39 yaş küçük biriyle evlendi. Ahmet Arıman evliliğin ardından büyük skandallarla konuşuldu. Birçok magazin kanalı da bu oyuncuyu ve eşini programlarına davet ettiler. Oyuncu ve eşi için oldukça yoğun tepkiler çekildi. Özellikle de Hayta İsmail karakterini oynayan Ahmet Arıman’nın annesi düğün günü yaptığı açıklamalarla gündeme oturmuştu.

Ahmet Arıman ve eşi daha sonra programlara çıkarak evlilikleri ile alakalı önemli açıklamalarda bulundular. Ahmet Arıman ise en son yaptığı açıklamalarla oldukça tepki topladı. Ahmet Arıman en son yaptığı açıklamalarında eşinden bahsederek küçümseyici tarz da konuşmalara imza attı. Ahmet Arıman eşi için 30larında olsaydı almazdım göğüsleri sarkmış olurdu cümlelerini kullandı. Fizik şu an benim için oldukça önemli. İlerisini düşünürsek, ileride benimle beraber yaşlanmaya başlar bu ise oldukça farklı bir durum diye belirtti.

Ahmet Arıman ayrıca tepki çeken konuşmalarına da şu ayrıntıları da ekledi. “Kader yani eşimle bazı ayrıntıları konuştuk. Bir gün gelecek ve ben ondan ayrılacağım dedim. O da bana başka bir adamla 30 sene yaşayacağıma seninle 10 sene yaşarım yeter bana dedi” dedi. Ayrıca Ahmet Arıman cinsel açıdan kendini yeterli olduğunu ve eşinin de onda bulunan cinsel potansiyeli gördüğünü belirtti. “Gerekirse ilaç alırım, yatak odasında çareler tükenmez” dedi.

Hababam Sınıfı 39 yaş Evlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu