Deniz Seki’nin son hali şoke uğrattı

Deniz Seki’nin hapisten sonrasında kilolu hali şoke uğrattı.

Deniz Seki’nin son hali şoke uğrattı
Deniz Seki’nin son hali şoke uğrattı Beyza
Bu içerik 2242 kez okundu.

Deniz Seki bir süre hapishane de kalmıştı. Bu süreçte Seki, bir kere Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almıştı. Dizide birkaç sahnede yer alan Deniz Seki o zamanlar zayıf olarak görülmüştü. Ama cezaevinden sonra da hızla kilo aldığı belirlendi. Cezaevinden sonra hızlı bir şekilde kilo alması ise görenleri resmen şoka uğrattı.

47 yaşındaki şarkıcı Deniz Seki, kilo aldığı görüntüsüyle görenleri şaşkınlığa uğrattı. Deniz Seki bir arkadaşının 40 yaş doğum günü partisine katıldı. Partiden hemen sonra ise dışarıda bekleyen magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Kilo aldığı oldukça görünen Deniz Seki’ye bazı sorular soruldu. Kilo aldığı da söylenince Deniz Seki şu cümleleri kurdu. “ Ben Deniz Sekiyim. Benim şarkılarım var ve ben şarkılarımla var olucam. Ben hiçbir zaman manken olduğumu söylemedim. Böyle bir niyetim de yok. Benim yaşadığım bazı özel durumları emin olun başkası yaşasaydı, şu an akıl hastanesinde olurdu” dedi.

Deniz Seki’ye bir de modacı Gülşah Saraçoğlu ile aralarında çıkan kıyafet kavgası iddiası soruldu. Deniz Seki de bu iddiaların hepsinin yalan olduğunu söyleyerek ben asla gidip te kimseyle kavga etmem dedi.  Bu iddiaların yalan olduğunu bir de Gülşah Saraçoğlu belirtti. Gülşah Saraçoğlu yaptığı instagram açıklamasının bunların yalan olduğunu da ve Deniz Seki’yi çok sevdiğini belirtti. Deniz Seki açıklamasını yapmasının ardından doğum günü olan mekandan ayrıldı.

Kilo Cezaevi Doğum günü partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor