Pitbull başka bir köpeğe saldırdı, sahibi de pitbullu bıçakladı

İstanbul’da bir işyeri sahibi dükkan önünde gezen ve köpeğine saldıran bir Pitbull cinsi köpeği bıçakladı.

Pitbull başka bir köpeğe saldırdı, sahibi de pitbullu bıçakladı
Pitbull başka bir köpeğe saldırdı, sahibi de pitbullu bıçakladı Beyza
Bu içerik 777 kez okundu.

Olay İstanbul Şişli’de meydana geldi. İstanbul Şişli’de bir dükkan sahibi olan adamın dükkanının önünde bir köpek geziyordu. Daha sonra bu köpek dükkan sahibinin köpeğine saldırdı. Saldırmasının ardından iş yeri sahibi bıçakla köpeğe saldıran Pitbull’u bıçakladı. Pitbull cinsi köpeğin bıçaklanmasının ardından çevrede bulunanlar ve Pitbull cinsi köpeğin sahibi hemen köpeğini veterinere götürdü. Veterinerde sağlık muayeneleri yapılan köpeğin şu anlık sağlık durumunun yerinde olduğu görüldü.

Olay görgü tanıklarının ifadesiyle şu yönde gelişti. Geçtiğimiz gün İstanbul Şişli’de Gülbahar Mahallesinde bulunan bir telekomünikasyon dükkanının köpeğine yoldan geçen bir pitbull cinsi köpek saldırdı. Köpeğin saldırdığını gören, dükkan sahibi köpeğini kurtarmak adına hemen koştu. Ne kadar uğraş verdiyse köpeğini kurtaramayan adam eline bıçak aldı ve bıçakla köpeğe saplamaya başladı. Daha sonra köpek kanlar içerisinde yere yığıldı. Dükkan sahibi de kendi köpeğini alarak dükkanına geri döndü. Çevredekiler köpeğin bağırışlarını duyarak, koştular. Köpek veterinere götürüldü. Aşırı kan kaybı yaşadığı için köpek krize girdi. Veterinerde ilk müdehale yapıldıktan sonra hemen köpek ameliyata alındı. Sağlık durumunun ise yerinde olduğu belirlendi.

Yaşanan olay sonrasında veterinerlik bürosu polise giderek olayla ilgili iş yeri sahibinden şikayetçi oldu. Hemen harekete geçen polisler olayla ilgili geniş bir soruşturma başlattı.

Köpeğin ise sağlık durumunun yerinde olduğu ve giderek iyileşeceği belirtildi.

Köpek Saldırı Pitbull
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu