Fatih Terim açıkladı, sosyal medya yıkıldı

Fatih Terim Galatasaray’a geri döneceğini açıkladı, tüm sosyal medya haberin sonrasında yıkıldı.

Fatih Terim açıkladı, sosyal medya yıkıldı
Fatih Terim açıkladı, sosyal medya yıkıldı Beyza
Bu içerik 6604 kez okundu.

Galatasaray taraftarı Tudor yerine Fatih Terim’in gelmesini dört gözle bekliyordu. Terim’in gelip gelmeyeceği ise kesin olmadığından ümitsiz bir bekleyiş hakimdi. En son karşılaşılan Galatasaray karşılaşmasında, Galatasaray’ın yenilmesinin ardından Tudor’a karşı taraftarlardan büyük bir eleştiri ve protestolar yapıldı. Daha sonra Galatasaray Tudor ile birlikte yollarını ayıracaklarını açıkladı. Bunun ardından tüm gözler Fatih Terim’in geri gelip gelmeyeceğine çevrildi.

Fatih Terim’in dün gece attığı bir twitten sonra tüm sosyal medya yıkıldı. Galatasaray taraftarları Fatih Terim’in geleceğini duyunca videolar çekip kutlamalara başladı.

Fatih Terim dün akşam Twitter üzerinden “Nerede Kalmıştık” yazıp Galatasaray’ı etiketlemişti. Bunun üzerine Galatasaray taraftarları Fatih Terim’in dönüşünü kutladılar. 4 yılı aşkın bir süredir Galatasary’dan uzak olan Fatih Terim 4 yılın ardından tekrardan geri dönüş yaptı. Başarılı teknik adamın Galatasaray’ı bırakmasının ardından, Roberto Mancini, Cesare Prandelli, Hamza Hamzaoğlu, Mustafa Denizli, Jan Olde Riekerink ve Igor Tudor görev almıştı.

Fatih Terim’in Galatasaray’da bulunduğu dönemler hep başarılara imza atan Galatasaray tekrardan Fatih Terim’i Galatasaray’da görmekten büyük bir gurur duyacağını açıkladı.

Fatih Terim 4 yılın ardından 4. Defa Galatasaray’ın başına geçiyor. Fatih Terim’den bu sefer beklentiler bayağ bir yüksek gibi görünüyor. Sezon başında yüksek bir maliyetle oluşturulan Galatasaray kadrosunu başarıya Fatih Terim’in taşıyacağı ümit ediliyor.

futbol Galatasaray tudor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu