Kediye işkence yapan asker rahat durmuyor

Kediye işkence yapan asker, daha sonra serbest bırakılmıştı. Bu sefer de bir polis memurunun bileğini kırdı.

Kediye işkence yapan asker rahat durmuyor
Kediye işkence yapan asker rahat durmuyor Beyza
Bu içerik 404 kez okundu.

Birçok sosyal medya üzerinde kediye işkence yaptığı ile bilinen kişi daha sonra tutuklanmıştı. Tutuklanmasının hemen ardından ise alkollü olduğu anlaşılmıştı. Bu kişi mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı. Mahkemede serbest bıraktıktan sonra bu adamın yine bir vakası ortaya çıktı.

Kediye işkence yapan asker terhis edildikten sonra, uygulama noktasında mukavemet gösterdiği polise tekme attığı belirlendi. Bu kişi tekme attıktan sonra polisin bileğini kırdığı anlaşıldı. Polise şiddet uygulamaktan dolayı kediye işkence yapan asker tekrardan göz altına alındı. 

Kentte terhisine 3 gün kala orduevinde bir kediye yaptığı işkence kamera altına alınmıştı. Daha sonra bu kediyi duvardan duvara vurduğu ve tekme attığı görülmüştü. Tüm sosyal medyayı sallayan bu görüntünün hemen ardından bu kişi göz altına alınmıştı. Daha sonra bu askere disiplin cezası verilmiş ve disiplin cezasından sonra bu askerde terhis edilmişti.

Terhis edilmesinin ardından, kent merkezinde siyah filmli bir arabayla gezmelerinden dolayı polis şüpheli görerek arabayı durdurmak istedi. Polisin dur ihtarlarına uymayan araçla kaçmaya çalıştı. Daha sonra kontrol noktasında ise araba durduruldu. Araba durdurulduktan sonra polis ekiplerine ve çevredekilerine küfür ve tehditler eden adama polislerle çevrede bulunan kişiler tepki gösterdiler. Yaşanan arbede esnasında kediye işkence yapan asker tekme atarak polis memurunun bileğinin kırılmasına neden oldu.

Daha sonra bu asker tutuklanarak ceza evine gönderildi.

kedi işkence polis memuru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu