Dilencinin üzerinden çıkanlar şoke etti

Dilencinin üzerinden çıkanlar sadece para değildi. Üstünden çıkanları görünce insanlar şok oldu.

Dilencinin üzerinden çıkanlar şoke etti
Dilencinin üzerinden çıkanlar şoke etti Beyza
Bu içerik 814 kez okundu.

Dilencinin üzerinden çıkanlar insanları şoke etti. Bir zabıta dilenciyi durdurup üzerinden arama yapmak istedi. Dilencinin üzerinden çıkanlar ise zabıtaları ve polisleri şoke etti.

Küçükçekmece belediyesine normal bir vatandaş olarak içeriye giren bir kişi oldukça şüpheli hareketlerde bulundu. Şüpheli hareketleriyle dikkat çeken şahısı özel güvenlik görevlileri durdurdular. Özel güvenlik görevlileri ve zabıtayla beraber herkesin odasını tek tek gezerek para isteyen şahıs durduruldu. Bu şahısın durdurulmasıyla birlikte üzeri aranmaya başladı. Üzerinden tam 4 bin lirayı gecik para çıktığı görüldü. Bununla beraber 232 bin liralık da banka cüzdanı çıktığını gören zabıta ekipleri yok artık dedi.

Üzerinden bir de ücretsiz ulaşım kartı ve bununla beraber milli piyango bileti çıktı. Şüphelinin 37 yaşında olduğu öğrenildi. Şüpheli şahıs Küçükçekmece belediyesine normal bir vatandaş gibi giriş yaptı.

Normal bir vatandaşmış gibi her birime giderek dilenmeye çalıştı. Her birimde giriş çıkış yaptığı için dikkatleri ise üzerine topladı. Daha sonra özel güvenlik birimleri ve zabıta ekipleriyle birlikte 37 yaşındaki adam durduruldu. Üzeri arandı ve üzerinden çıkan yüksek meblağ ve banka cüzdanı ise görenleri şoke etti.

Küçükçekmece Belediyesi Zabıta Müdürü Musahmettin Yazıcı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, şüpheli şahsın üzerinden birçok para ve banka cüzdanı çıktığını belirtti. Aynı zamanda şüpheli şahsın banka 7 bin lira para yatırdığı dekontu da ele geçirildi dedi.

dilenci zengin Küçükçekmece Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu