Adriana ile Metin Hara aşkı bitti

Adriana Lima ile Metin Hara arasında yaşanan aşk bittiği iddia ediliyor.

Adriana ile Metin Hara aşkı bitti
Adriana ile Metin Hara aşkı bitti Beyza
Bu içerik 1453 kez okundu.

Herkesin gözleri Adriana Lima ile Metin Hara aşkı üzerindeydi. Birçok sefer insanlar bu aşka tamamen reklam aşkı olarak gördüler. Ama Metin Hara ile Adriana Lima ilişkilerine devam ettiklerini ve bu konu ile ilgili oldukça fazla konuşmak istemediklerinden bahsetmişlerdi. Metin Hara ile Adriana Lima gittikleri Bodrum tatilinde sorulan sorulara da özellikle de haberlerinize dikkat edin diye sürekli ilişkilerini göz önünde bulundurdular.

Adriana Lima Türkiye’de oldukça farklı yeri olduğu düşünülüyor. Adriana Lima ve Metin Hara aşkı ilk defa yaz aylarında ortaya çıkmıştı. Özellikle de herkes bu konu ile alakalı sürekli yorumlar yapmıştı. Bunun ardından bugün oldukça ilginç bir detay ortaya çıktı.  Adriana Lima’nın Metin Hara’yı instagram hesabından çıkardığı görüldü. Bunun üzerine ilişkilerinin bittiği öğrenildi.

Bir süre Adriana Lima eski sevgilisiyle birlikte bir fotoğraf paylaşmıştı. Bunun ardından da Adriana Lima ile Metin Hara aşkı hakkında birçok dedikodu ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan dedikodular ardında her ikisi de bir paylaşımda bulunmuşlardı. Özellikle de Adriana Lima bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Adriana Lima Metin Hara’yı paylaşarak aralarında herhangi bir sorunun bulunmadığının altını çizmişti.

Bu olaylar ve kültür çatışması içerisine girdikten sonra ayrılıkta kapıya dayandığı söylendi. En son olarak bugün gelen haberlere göre de Adriana Lima’nın Metin Hara’yı instagram hesabından çıkardığı ortaya çıktı.

İlişki Adriana Lima Metin HAra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu