Saltbea Miami’de Acun Ilıcalı'yı ağırladı

Tüm dünyaca saltbae olarak tanınan Nusret Gökçe Miami’de yeni bir restoran açtı. Acun Ilıcalı'yı ve eşi Şeyma Subaşı'yı Miami'de ağırladı.

Saltbea Miami’de Acun Ilıcalı'yı ağırladı
Saltbea Miami’de Acun Ilıcalı'yı ağırladı Beyza
Bu içerik 1050 kez okundu.

Dünyaca ünlü saltbae Nusret Gökçe en son olarak Miami’de yeni bir restoran açtı. Açtığı restoranda Acun Ilıcalı ile eşi Şeyma Subaşı’yı ziyaret etti.

Dünyaca ünlü olan Nusret Gökçe Dubai’de de yeni dükkanlarını açmıştı. Miami’de de dükkanı bulunan Nusret Gökçe Türkiye’den Amerika’ya Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı’yı ziyaret etmeye gitti. Miami’de bulunan restoranında Şeyma Subaşı ile eşi Acun Ilıcalı’yı ağırlayan Nusret onlarla birlikte videolar çekti. Instagram hesabından da Nusret Acun Ilıcalı’nın videolarını paylaştı. Acun Ilıcalı yapılan paylaşımda ise şu cümlelerini kullandı. “ İlk günde de yanındaydık ve son güne kadar yanında olacağız. Cefasını çok çektik ama şimdi de sefasını sürüyoruz. Miami Nusret’den selamlar” dedi.

Nusret’i Acun Ilıcalı 2017 Survivor’da davet etmişti. Bir ödül oyununda kazananlara Nusret’in pişireceği etlerden yedirmişti. Bu sefer de 2018 yılında da Nusret’i Survivor’da tekrar ağırlayacağı düşünülüyor. Nusret’e ise geçtiğimiz günlerde büyük bir teklif geldi. Beyonce Nusret’e evlerinde ağırlama teklifini sundu. Beyonce ile eşi Jay Z evlerinde yapacakları yılbaşı partisi için Nusret’in mangal yapmasını istediler. Beyonce Nusret’e yapacağı mangal karşılığında da 20 bin dolar ödeyeceği belirlendi. Nusret ise restoranında ünlüleri ve ünlü futbolcuları ağırlamasıyla oldukça ünlü.

Instagram hesabı üzerinden sürekli olarak restoranında ağırladığı ünlüleri paylaşmaya devam ediyor. En son Galatasaray’lı Fransız futbolcu Gomis’i ağırlamıştı. Gomis ile beraber çekildikleri fotoğrafı  Instagram hesabında adam notuyla paylaşmıştı. 

Miami Nusret Şeyma Subaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu