Kıvılcım Ural ile Seren Serengil programda tartıştılar

Kıvılcım Ural ile Seren Serengil arasında Duymayan Kalmasın adlı programda bir tartışma yaşandı.

Kıvılcım Ural ile Seren Serengil programda tartıştılar
Kıvılcım Ural ile Seren Serengil programda tartıştılar Beyza
Bu içerik 1145 kez okundu.

Duymayan Kalmasın adlı programda Kaan Tangöze ile ilişkilerinin olduğu ve Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze’nin ayrılmasına neden olduğu öne sürülen Kıvılcım Ural katıldı. Kıvılcım ural kendisine yöneltilen sorulara karşılık verdi. Programda kendisine yöneltilen açıklamalara ve Seçkin Piriler ile alakalı sorulara oldukça sert ve çarpıcı yanıtlarda bulundu.

Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze’nin 6 senelik ilişkisinin bitmesine neden olmuştu. Kıvılcım Ural’da sosyal medya üzerinden Kaan Tangöze’nin önceki eşi Seçkin Pirilere bazı göndermelerde bulunmuştu. Kıvılcım Ural sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımların ardından oldukça fazla şekilde tepkiler almıştı. Sosyal medya üzerinden aldığı tepkilere karşılık olarak Kıvılcım Ural Duymayan Kalmasın programına katılarak kendisiyle alakalı olan sorulara cevap verdi. Bu sırada da Seren Serengil ile program esnasında tartışma yaşandı.

Kıvılcım Ural konuşmalarında Kaan Tangöze’nin çok iyi bir baba olduğundan bahsetti. Seçkin Piriler’e attığı mesajda sonuna kadar arkasında olduğunu bahsetti. Ben bu olaydan sonra sürekli olarak Seçkin ile konuşma girişimlerine bulunmak isterim. Aynısı benim başıma gelse kesinlikle bende konuşmak isterim. Ama onlar benimle konuşmak yerine hep Seçkin beni yargıladı dedi.

Kıvılcım Ural ile Seren Serengil’in sorularına karşılık olarak cevap verdi. Kıvılcım Ural Seçkin Piriler’in canını yakmamak istemediğini ve özellikle de onu üzmemek adına buraya katıldığından bahsetti. 

Kaan Tangöze Seçkin Piriler Aldatma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor