Taksim Meydanı yılbaşında boş kalacak

Taksim'de bir otelde 'Huzur Toplantısı' yapıldı. Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan toplantıya, Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü de katıldı.

Taksim Meydanı yılbaşında boş kalacak
Taksim Meydanı yılbaşında boş kalacak Akay
Bu içerik 986 kez okundu.

Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü tarafından ilçenin güvenliği ve huzuru için bir 'Huzur Toplantısı' yaptı. Güvenlik konusunda vatandaşlar bilgilendirildi. Kaymakam Ünlü, "Vatandaşlarla iç içe olmak, onların desteğini almak ve onları bilgilendirmek çok önemli. Bunu 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında gördük. Emniyet teşkilatımız vatandaşla diyalog halinde önemini ortaya koymuştur. Polisimize başarılar diliyorum" dedi. 

Beyoğlu Emniyet Müdürü İsmail Kılıç, ilçenin güvenliği için çok çalıştıklarını ve bunun için yeni projeler geliştirdiklerini ifade etti. Böyle toplantıların, ilçenin güvenliği ve huzuru için çok faydalı olduğunu altına çizdi. Kılıç, Beyoğlundaki bekçi sayısını iki katına çıkarmayı karar verdiklerini ve 32 olan bekçi sayısının 72 olacağın belirtti.  Böylelikle geceleri vatandaşlar daha huzurlu ve güvende olacak. 

Yapılan huzur toplantısında verilen diğer önemli karar, Taksim Meydanında yılbaşı kutlaması yapılıp yapılmayacağıdır. Beyoğlu Emniyet Müdürü İsmail Kılıç yaptığı açıklamaya göre, vatandaşın huzurlu bir yılbaşı geçirmeleri için Taksim Meydanında kimsenin toplanmasına izin verilmeyecek. Meydanda yılbaşı kutlanması yapılamayacak. Taksim Meydanı girişlerinde İstiklal Caddesi, Karaköy, Cihangir, Talimhane ve Tarlabaşı'nda geniş güvenlik tedbirleri alınacak ve hiç kimsenin meydanda toplanmasına izin verilmeyecek.

 

Beyoğlu Taksim Yılbaşı İstanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu