Kredi kartında son kullanım tarihi 31 Aralık 2017

61 milyon kredi kartı kullanımında, 2017 yılına ait para puanlar yılbaşından itibaren silinmiş olacak.

Kredi kartında son kullanım tarihi 31 Aralık 2017
Kredi kartında son kullanım tarihi 31 Aralık 2017 Akay
Bu içerik 1828 kez okundu.

61 milyon kredi kartı kullanımında, 2017 yılına ait para puanlar yılbaşından itibaren silinmiş olacak. 31 Aralık gecesine kadar bu fırsatı kaçırmadan biriken puanları kullanmanız tavsiye ediliyor. Çünkü, 2018'e bu para puanlar olmadan gireceksiniz.


Ekonomi uzmanları, milyonlarca vatandaşı bu konuda uyardı. Puanlar sıfırlanmadan önce güle güle harcamalarını tavsiye etti. Her yıl sonu silip yeni bir para puan sayfası açan bankaların uygulamasından dolayı, kredi kartı kullanıcıları uyarıldı. Para puanlar iptal edilmeden önce harcamaları konusunda bilgi verildi. Yoksa yeni yıla bu puanlar olmadan girilecek.


Vatandaşın kredi kartıyla alışverişi gittikçe artmakta ve bir çok kişi biriken para puanlardan habersiz olduğu belirtildi. Para puan kazanmada kampanyalarda dahil edildiğinde oldukça yüksek bir meblağ çıkıyor. 61 milyon kullanımdan biriken para puanların sadece %1'i 18 milyonu buluyor.


Kredi kartında bulunan para puanları harcamanız için sayılı günler kaldı. Son kullanım tarihi 31 Aralık 2017 gecesi. 2018'e bu para puanlar olmadan girilecek.

kredi kartı para puan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu