Samet Liçina oyuncak bebeğe benzemek için ameliyat oldu

Kerimcan’nın en yakın arkadaşı olan Samet Liçina oyuncak bebeğe benzemek için bıçak altına yattı.

Samet Liçina oyuncak bebeğe benzemek için ameliyat oldu
Samet Liçina oyuncak bebeğe benzemek için ameliyat oldu Beyza
Bu içerik 3468 kez okundu.

Kerimcan’nın en yakın arkadaşlarından olan Samet Liçina Barbie’nin sevgilisi olarak görülen Ken Doll’a benzemek için bıçak altına yattı. İyileştikten sonra ise Samet Liçina ilk defa görüntülendi.

Ünlü sosyal medya fenomeni olan Kerimcan’nın en yakın arkadaşları arasında yer alan Samet Liçina ameliyat olmak için hastaneye yattı. Samet Liçina Barbienin sevgilisi olan Ken Doll’a benzemek için bir dizi ameliyatlar altına yattı. Bir dizi geçirilen ameliyatlardan sonra ilk defa Samet Liçina görüntülendi.

Daha sonra Samet Liçina bu ameliyatlardan sonra ilk defa Ak Merkez’de görüntülendi. Ak Merkez’e giden Samet Liçina, Türk pop müziğinin ünlü şarkıcısı Simge Sağınla birlikte Ak Merkez’de bir iş toplantısına gittiğini söyledi. Samet Liçina bu operasyonlardan yaklaşık iki hafta öncesinde de yüzüne tam 6 farklı operasyonda bulunulduğu belirlenmişti.

Samet Liçina ise ise Ken Doll’a benzemek için sürekli bıçak altına yatmıştı. Samet Liçina ameliyatlardan sonra ise ilk defa Ak Merkez’de Simge Sağın’la birlikte görüntülenmişti. Samet Liçina ameliyatlar sonrasında sağlık durumunun gayet yerinde olduğu da söyledi. Kerimcan ise, en yakın arkadaşı Samet Liçina’yı ameliyatlar sonrasında hastaneye giderek onu ziyaret etmişti. Kerimcan ziyaretinin hemen sonrasında ise Samet Liçina ile beraber fotoğraf çekilip bunu sosyal medyada paylaştı. Samet Liçina için ise birçok kişi geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Kerimcan Ken Doll Estetik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu