Bolu’da iğrenç olay meydana geldi

Bolu’da bir lisede öğrenim gören 14 yaşındaki kız komşusu tarafından cinsel istismar edildiği ortaya çıktı.

Bolu’da iğrenç olay meydana geldi
Bolu’da iğrenç olay meydana geldi Beyza
Bu içerik 1727 kez okundu.

Bolu’da bir liseye giden 14 yaşındaki küçük kız komşusu tarafından sürekli olarak istismar edildiği öğrenildi. Kızın bu olayı öğretmenine anlatmasıyla ortaya çıktı. Kızı istismar eden komşunun ise 40 yaşında olduğu öğrenildi.

Bolu’ya bağlı Dereceören köyünde olay meydana geldi. Bolu’ya bağlı Dereceören köyünde oturan bir lise öğrencisini her okul çıkışı orta yaşta birinin almasından öğretmenler şüphelenmeye başladılar. Olayın sürekli yaşanmasından dolayı şüphelenen öğretmenleri kızın ailesine durumu bildirdiler.

Ailesi daha sonra okula gelerek kızlarını her gün okula bırakan kişinin kim olduğunu sorguladılar. Kız daha sonra her gün gelip kendisini okul çıkışı alan adamın komşusu olduğunu söyledi. Daha sonra kız ailesine 2 yıldır komşusu tarafından cinsel istismara uğradığını söyledi. 14 yaşındaki lise öğrencisine istismarda bulunan bu 40 yaşındaki adamın 2 tane de çocuğu olduğu öğrenildi.

Aile bu olayı öğrendikten hemen sonra Jandarma’ya gittiler. Jandarmaya giderek kızın ailesi şikayetçi oldu. Daha sonra kız Jandarma’da da olayla ilgili detaylı bilgileri verdi. 2 yıl boyunca kız kendisini cinsel istismarda bulunan kişi hakkında bilgi verdi.

Ailenin şikayetçi olmasının hemen ardından, cinsel istismarda bulunan kişi göz altına alındı. Göz altına alınan kişi daha sonra mahkemeye sevk edildi. Mahkemeye sevk edilen cinsel istismarda bulunan komşu ise, daha sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

cinsel istismar komşu cezaevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu