ABD’de yolcu treni kaza yaptı

Amerika’da bir tren raydan çıkarak, kaza yaptı. Tren kazasında ölü ve yaralıların olduğu belirlendi.

ABD’de yolcu treni kaza yaptı
ABD’de yolcu treni kaza yaptı Beyza
Bu içerik 450 kez okundu.

Amerika Birleşik Devletlerinde Seattle kentinde bir tren raydan çıkarak, I5 karayoluna girdi. Trenin raydan çıkıp karayoluna girmesinden sonra kazalar yaşandı. Yaşanan kazalarda ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.

Olayın hemen sonrasında ise Washington Eyaleti Ulaşım Departmanı (WSDOT) bir açıklamada bulundu. Amtrak adlı firmaya ait olan trenin raydan çıkarak otoyola girdiğini ve bunun sonucunda bazı kazalara neden olduğunu açıkladı.

Kazanın hemen sonrasında olay yerine ekipler geldi. Gelen ekipler otoyolda herhangi bir kazanın daha oluşmaması için yolu kapattı. Kazanın hemen sonrasında güvenlik güçleri ise olayla ilgili detaylı açıklamalarda bulundular. Olaya neden olan kaza nedeninin araştırılmaya devam ettiğini belirten Washington Eyaleti Ulaşım Departmanı (WSDOT) kaza esnasında çok sayıda ölü ve yaralı olduğunu belirtti.

Amerika Birleşik Devletlerinde eşine az sayıda rastlanıcak türde bir kaza yaşandı. Tren kontrolü kaybederek raylardan çıktı. Raydan çıkan tren Amerika Birleşik Devletleri Seattle kentinde bir otoyola girdi. Raydan çıkıp kontrolsüzce otoyola savrulmasıyla çok sayıda araç da bu kazaya dahil olmuş oldu. Daha sonrasında hem tren içerisinde hem de otomobillerde yaralıların olduğu söylendi.

Washington Eyaleti Ulaşım Departmanı (WSDOT) konuyla alakalı bir açıklamada bulundu. Olayı hala daha araştırıldığı ve tren kazası içersiinde ölü ve yaralıların da bulunduğunu söyledi. Yaralıların hemen hastaneye kaldırıldığı da belirtildi. 

kaza ABD Seattle tren kazası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu