ABD’de öğretmen skandalı

ABD’de 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği öğrenilen bir öğretmen skandalı ortaya çıktı.

ABD’de öğretmen skandalı
ABD’de öğretmen skandalı Beyza
Bu içerik 846 kez okundu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Ohio Eyaletinde bir ortaokul büyük bir skandalla sarsıldı. Ortaokul da öğretmen olan genç bir kadının 14 yaşındaki bir öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği öğrenildi. Amerika Birleşik Devletleri Ohio eyaletinde bulunan Miamisburg Ortaokulu’nda büyük bir skandal ortaya çıktı. Miamisburg Ortaokulu’nda tam 9 yıldır öğretmenlik yapan 32 yaşındaki kadın ortaokul öğrencisi 14 yaşındaki bir erkek çocukla cinsel ilişkiye girdiği öğrenildi.

Öğretmen hakkında yöneltilen tüm suçlamaları red etti. Öğretmenin aynı zamanda 7 yıldır evli olduğu da öğrenildi.  Aynı zamanda 32 yaşındaki ortaokul öğretmeninin toplamda 4 çocuğu bulunuyor.

Bu skandalın ortaya çıkmasıyla birlikte tüm ortaokul sarsıldı. Bu skandalın ortaya çıkmasına neden olan olay ise bir başka öğrencinin öğretmene anlatmasıyla ortaya çıktı. Başka bir öğrenci olayı başka bir öğretmene anlattı ve sonrasında skandalla ilgili soruşturulma başlatıldı.

Bu cinsel istismarın Mayıs ayında gerçekleştirildiği iddia ediliyor. Cinsel istismarı gerçekleştiren öğretmen ise tam 9 yıldır bu ortaokul da öğretmenlik görevini devam ettiriyor. Bununla beraber bu öğretmenin aynı zamanda 7 yıllık evli olduğu ve aynı zamanda da 4 çocuğu olduğu biliniyor.

Amerika Birleşik Devletlerinde Ohio eyaletinde gerçekleşen bu olay sonrasında okul ve eyalette büyük bir yankı uyandırdı. Bu ortaokulunda Matematik öğretmeni olarak çalışan Jessica, tutuksuz olarak yargılanmaya devam ediyor. Jessica hakkında yöneltilen bu iddiaları ise kabul etmiyor.

skandal Ohio Ortaokul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu