Honduras devlet başkanının kız kardeşi helikopter kazasında öldü...

Orta Amerika ülkesi Honduras'ta meydana gelen helikopter kazasında 6 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. Ölenler arasında Honduras Devlet Başkanı Juan Orlando Hernandez'in kız kardeşinin de bulunduğu açıklandı.

Honduras devlet başkanının kız kardeşi helikopter kazasında öldü...
Honduras devlet başkanının kız kardeşi helikopter kazasında öldü... Akay
Bu içerik 931 kez okundu.
Orta Amerika ülkesi Honduras'ta meydana gelen helikopter kazasında 6 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. Ölenler arasında Honduras Devlet Başkanı Juan Orlando Hernandez'in kız kardeşinin de bulunduğu açıklandı. Devlet Başkanı'nın kız kardeşi Hilda Hernandez, helikopter kazasında yaşamını yitirdi.
 
Hilda Hernandez, başkent Tegucigalpa'da bulunan havaalanında bir helikopterle kalkış yaptı. Beraberinde 4 güvenlik görevlisi ve pilot'un bulunduğu helikopter bilinmeyen bir nedenle bir dağlık alanda düştü.
 
Hava kuvvetlerine bağlı yetkililer yaptıkları açıklamada, helikopterden belli bir süre geçtikten sonra sinyallerin kesildiğini ve arama kurtarma çalışmalarına başladıklarını belirttiler. Yapılan aramalarda helikoptere başkent Tegucigalpa'da bulunan dağlık alanda ulaşıldı. Yapılan ilk müdahalede 6 kişinin yaşamını yitirdiği açıklandı.
 
Yaşamını yitiren 51 yaşındaki ziraat mühendisi Hilda Hernandez, kardeşinin başkanlığında bir dönem İletişim Bakanlığı görevini üstlenmişti. Ayrıca Porfirio Lobo döneminde Sosyal Kalkınma Bakanlığı görevinde bulunmuştu.
Honduras Hilda Hernandez Juan Orlando Hernandez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu