Mesut Yılmaz’ ın oğlu hakkında ilk açıklama geldi

Yılmaz’ ın oğlu Yavuz Yılmaz bir süredir epilepsi tedavisi görüyormuş.

Mesut Yılmaz’ ın oğlu hakkında ilk açıklama geldi
Mesut Yılmaz’ ın oğlu hakkında ilk açıklama geldi Beyza
Bu içerik 437 kez okundu.

Beykoz Konaklarında yaşayan eski Başbakan’ ın oğlu Yavuz Yılmaz, evinde tek başına ölü bulundu. Yapılan araştırmalar neticesinde evinde  kendi silahı ile birlikte intihar ettiği öğrenildi. Daha sonra  Yılmaz’ ın oğlunun ölümü  ile ilgili açıklamayı  aynı zamanda icra kurulu üyesi olduğu da bilinen İstanbul Kent Üniversite’ si bazı durumları açıkladı.

İstanbul Kent Üniversite’ sinin yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

“İstanbul Kent Üniversite’ sinin icra kurulu üyesi olan Sayın Yavuz Yılmaz, yaklaşık bir süredir “Temporal Lob Epilepsi” hastalığından dolayı son derece zor ve kötü zamanlar geçiriyordu. Aynı zamanda bu zorlukların yanında bir yandan da tedavi görmeye çalışıyordu.

Hastalığın normal seyrinde devam eden ve oluşan bir takım ataklar, ve bunun her geçen gün giderek artış göstermesi ile birlikte, doktorların da söylemleri üzerine bir süre sonra da vücudu felce sürükleyen bu ağır komplikasyonlar sebebiyle zor ve yorucu bir stres altındaydı.

Son zamanlarda kendisini de iyi hissetmediğinin farkındaydık. Yaşadığı bu zor sürecin yanında üniversitemize önemli ölçüde katkıları bulunmuştur. Bunlar unutulacak şeyler değildir. Üzerinde olan bu zor hastalıktan son zamanlarda yaşadığı ağır yüke daha fazla dayanamadı ve tarihlerin 16 / Aralık / 2017 yi gösterdiği hayata veda ederek bizi geride büyük bir üzüntü içerisinde bırakan Yavuz Yılmaz’ı kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Allah’ tan rahmet ve sevenlerine sabır diliyoruz” ifadelerine yer verildi. 

mesut yılmaz yavuz yılmaz epilepsi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor