AK Partili isim Hıristiyan olduğunu duyurdu

AK Parti adına Kayseri İl Başkan Yardımcılığı ile bazı farklı pozisyonlarda yöneticilik yapan Mehmet Akif Kum din değiştirip Hristiyan oldu.

AK Partili isim Hıristiyan olduğunu duyurdu
AK Partili isim Hıristiyan olduğunu duyurdu Kerem Çelik
Bu içerik 746 kez okundu.

AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüş isimlerden olan Mehmet Akif Kum, geç dönemlerde yaptığı açıklamalarda İslamcı görüşlerine yer vermesine rağmen Hristiyan olduğunu açıkladı.

BU AÇIKLAMAYI YAPACAK CESARETİ KENDİMDE BULDUM

Edinilen bilgilere göre, Mehmet Akif Kum iddiaları doğrularken, Üniversitede okuduğu yıllardan beri yaptığı araştırmanın sonucu olarak Hıristiyanlığı kabul ettiğini söyledi. Seçiminde yanlış olan bir şeyin olmadığını aktaran Kum, Hristiyanların Ateistler kadar kötü olmadığını savunup, en azından inançlı olduklarını, Ateistlerin hiçbir şeye inanmadığını belirtti. Ateist biliyorum, ateistliklerini bile söyleyemiyorlar diyen Kum, Hristiyan  olduğunu açıklayacak cesaretinin bulunduğunu ve bundan sonra İsa Mesih'e inandığını kaydetti.

TV PROGRAMLARINDA KARŞIMIZA ÇIKARAK ADINDAN SÖZ ETTİRMİŞTİ

Din değiştirdiği açıklayan AK Partili yönetici Kum, NTV’de Gökay Otyam’ın moderatörlünü yaptığı ‘Ekonomi Notları’ isimli programda Anadolu’da Markalaşma Trendi konusuna değinerek adından söz ettirmeyi başarmıştı. Bunun yanı sıra Kum'un, Recep Mamur'a ait olan, Doğan Havur’un da Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Kayseri Merkezli TV 1 isimli televizyon kanalında geçmiş dönemlerde “İşin İçinden” isimli bir programda da moderatörlük yapmıştı.

AK Parti Mehmet Akif Kum Hıristiyanlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor
Huawei Mate 20, 16 Ekim’de Tanıtılıyor