Whatsapp Uygulaması 2018 yılına gümbür gümbür geliyor

Whatsapp uygulaması bünyesine kattığı özellikleriyle 2018 yılında oldukça konuşulacak.

Whatsapp Uygulaması 2018 yılına gümbür gümbür geliyor
Whatsapp Uygulaması 2018 yılına gümbür gümbür geliyor Beyza
Bu içerik 991 kez okundu.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp bünyesine eklediği yep  yeni özellikleri sayesinde 2018 yılına bomba gibi düşecek. Şimdi sizler için o çok merak edilen bomba uygulama özelliklerinden bahsedelim.

İlk olarak engeli kaldırma özelliği dikkat çekiyor. Yeni eklenecek özellikle birlikte uygulamada kişi listenize baktığınızda engellediğiniz kişinin engelini oldukça kolay bir şekilde kaldırma imkanı sunuluyor. Engellediğiniz kişiyi engelli listesinden kaldırarak işlem yapmak epeyce zor olduğunu düşünen yetkililer kullanıcılar için ise yeni geliştirdikleri uygulama ile birlikte oldukça kolay bir şekilde kişi listesi üzerinden engellediğiniz kullanıcının üzerine basılı tutarak engelini kaldırabileceksiniz.

İkinci göze çarpan özellik ise davet etme özelliği. IOS işletim sistemine sahip telefonlarda bulunan bu özellik 2018 yılıyla birlikte artık Android telefonlarına da geliyor. Android işletim sistemine sahip telefonlarda da oldukça kolay bir şekilde ait olduğunuz gruba başka birini davet etmeniz için bağlantı göndermeniz yeterli olacak.

Üçüncü özellik ise Whatsapp grubunun yöneticisinin sağlayacağı bir özellik oluyor. Artık grup yöneticileri, grup içerisinde bulunan üyelerin doğrudan grup yöneticisine mesaj göndermesini ve grup ile ilgili bilgileri değiştirmesine olanak sağlayacağı görülüyor.

Dördüncü ve özellikle de farklı olarak algılanan bir özellik ise sallama özelliği. Sallama özelliği ile birlikte telefonunuzda whatsapp uygulaması açıksa telefonunuzu sallamanız yeterli olacak. Böylelikle whatsapp ile iletişime geçebileceksiniz.

2018 yılında gelecek olan bu özellikleri kullanıcılar beğenecek mi? Yoksa, hikaye özelliği gibi oldukça konuşulacak mı merak konusu.

Özellik Whatsapp Engel 2018
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu