Yağmur Atacan kaza geçirdi, köylüler yolu kapadı

Yağmur Atacan kaza yaptı, köyde yaşayanlar ise köy yolunu kapattılar.

Yağmur Atacan kaza geçirdi, köylüler yolu kapadı
Yağmur Atacan kaza geçirdi, köylüler yolu kapadı Beyza
Bu içerik 952 kez okundu.

Ünlü oyuncu ve Pınar Altuğ’nun eşi olan Yağmur Atacan yanındaki kızıyla birlikte kaza geçirdiler. Olay İstanbul Beykoz’da meydana geldi. Yağmur Atacan’nın kullandığı cip, karşı yönden gelen arabaya çarpttı. Olay sonrası Yağmur Atacan’nın çarpttığı araba sürücüsü yaralanırken, Yağmur Atacan ile kızı herhangi bir yara almadı.

Kazanın hemen ardından Örnekköy sakinleri ise yolu kapattılar. Aynı bölgede sürekli olarak kaza olduğunu ve bu konudan dolayı oldukça şikayetçi olduklarını söyleyen köy sakinleri, sinirlerini kaza yapan Yağmur Atacan’dan çıkarmaya çalıştılar.

Olay da Yağmur Atacan’nın cipi çarpışmanın hemen sonrasında bariyerlere doğru savruldu. Yağmur Atacan’nın çarptığı otomobil ise takla attı. Takla atmasının hemen ardından otomobil içerisinde olan sürücü çıkartıldı. Sürücü yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Olayın hemen sonrasında bölgeye polisler geldi. Polisler sinirli kalabalığı sakinleştirmeye çalıştılar.

Kalabalık köylüler sinirlerini Yağmur Atacan ile medya mensuplarından çıkarmak istemişlerdi. Ekiplerin gelmesiyle birlikte yol tekrardan trafiğe açıldı ve köylüler sakinleşerek olay yerinden ayrıldılar.

Kazanın hemen ardından Yağmur Atacan olay ile ilgili konuştu. Burada gördüğünüz köy sakinleri de bizlerin komşusu sayılırlar. Maalesef böyle bir kaza meydana geldi. Bu yolda kaza olmaya devam edecek. Birkaç kez bu konuda uyarılarda bulunduk ama hala daha bir çözüme ulaşmış değil. Bu böyle giderse bu yollarda kaza olmaya devam edecek. Bir yaralımız var o da inşallah hastanede sağlığına kavuşur sözlerinde bulundu.

Örnekköy Pınar Altuğ yağmur atacan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu