FETÖ Askeri Yapılanmasına Karşı 24 İlde Operasyon

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY askeri yapılanmasına karşı yaptığı soruşturma neticesinde operasyon başlattı.

FETÖ Askeri Yapılanmasına Karşı 24 İlde Operasyon
FETÖ Askeri Yapılanmasına Karşı 24 İlde Operasyon Akay
Bu içerik 371 kez okundu.
Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY askeri yapılanmasına karşı yaptığı soruşturma neticesinde operasyon başlattı. Antalya dahil toplam 24 ili kapsayan operasyonda 98 adrese baskın yapıldı.
 
Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada 66 kişi hakkında gözaltı kararı çıkmıştı. Operasyon için Antalya ile beraber 24 il'deki işyeri ve evlere baskınlar yapıldı.
 
Başsavcılık, FETÖ/PDY askeri yapılanmasına dair yaptığı soruşturmada, toplam 24 ilde tespit ettikleri 37 memur, 25 asker ve 4 sivil olmak üzere toplam 66 kişi hakkında gözaltı kararı verdi. Operasyonlar sabahın erken saatlerinde başladı. Şafak sökerken, saat 6 civarlarında 24 ilde bulunan, 98 adresteki işyeri ve konutlara aynı anda baskınlar yapıldı.
 
Yapılan operasyon sonucunda Antalya'da tutuklananlar, Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilerek sorgulanmaya başlandı. Tutuklananlar arasında askeri imamında bulunduğu belirtildi. 24 ilde yapılan operasyonlarda, gözaltı kararı verilen 66 kişiden kaçının tutuklandığı ise açıklanmadı. Verilen bilgilere göre operasyonların süreceği ve tutuklamaların devam edeceği belirtildi.
Antalya FETÖ Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi
Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi
Bombacı, Futbol Sahasına Daldı
Bombacı, Futbol Sahasına Daldı