Ebru Gündeş Çok Zayıfladı

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta sahne alan Ebru Gündeş’in çok zayıfladığı gözlerden kaçmadı.

Ebru Gündeş Çok Zayıfladı
Ebru Gündeş Çok Zayıfladı Beyza
Bu içerik 2710 kez okundu.

Son zamanlarda gündemde her zaman eşi Reza Zarrab’dan dolayı yer alan Ebru Gündeş’in çok zayıfladığı gözlerden kaçmadı. Reza Zarrab, Amerika’da skandal konuşmalara yer vermişti. Bununla beraber hem Amerika hem de Türkiye’de oldukça gündem haline gelmişti. Dava sürecinin devam etmesi ve her gün gelen haberlerle beraber Ebru Gündeş’de en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Ebru Gündeş hakkında her geçen gün ayrılma haberleri yapılıyor ama Ebru Gündeş bu olaylarla ilgili sessizliğini koruyup, herhangi bir açıklama da bulunmuyor.

Ebru Gündeş ise tüm bu iddialara ve yorumlara rağmen sahne almaya ve şarkılarını söylemeye devam ediyor. Ebru Gündeş geçen gün yine Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Ünlü şarkıcıyı görmek isteyenler ise otele akın ettiler. Ebru Gündeş Kıbrıs’ta verilmiş en kalabalık konserlerden birini geçen akşam verdi. Herkes onu görebilmek için sıraya girdi.

İstanbul’da sahne aldığı mekanda bile her gün bilet bulmak oldukça zor oluyordu. Ebru Gündeş Kıbrıs’ta verdiği konserde özellikle de İbrahim Tatlıses şarkılarını yoğunlukla söyledi. Yoğun bir ilgi seliyle başbaşa kalan Ebru Gündeş’i tüm hayranları büyük bir coşkuyla izledi.

Ebru Gündeş şarkılarını söylerken ise bir şey gözlerden kaçmadı. Ebru Gündeş’in oldukça yorgun gözüktüğü ve oldukça da zayıfladığı görüldü. Bu görüntüsünü gizlemek için Ebru Gündeş’in makyajı yoğun olarak yaptığı gözlerden kaçmadı. 

Reza Zarrab Kıbrıs Konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu