Tarık Hodzic, Terim görüşmesiyle ilgili bazı iddiaları yalanladı

Tarık Hodzic, Fatih Terim ile İstanbul'da yaptıkları görüşmeye dair Bosna basınında yer alan iddialarla ilgili bir açıklama yaptı.

Tarık Hodzic, Terim görüşmesiyle ilgili bazı iddiaları yalanladı
Tarık Hodzic, Terim görüşmesiyle ilgili bazı iddiaları yalanladı Kerem Çelik
Bu içerik 2293 kez okundu.

ülkemizde geçmiş dönemlerde Galatasaray forması giyen eski Boşnak futbolcu Tarık Hodziç, Bosna Hersek milli takımının teknik direktörlüğüne getirmek istedikleri Fatih Terim ile İstanbul'da yaptıkları görüşmeye dair kamuoyunda yer alan bazı iddialara açıklık getirdi.

Türkiye gibi Rusya'da düzenlenecek FIFA 2018 Dünya Kupası'na katılma hakkı elde edemeyen Bosna Hersek milli takımı için yeni bir yapılanmaya gitme kararı alan Bosna Hersek Futbol Federasyonu, ilk hamle olarak takımın başına Galatasaray ve Türk Milli Takımı ile önemli zeferler elde eden deneyimli teknik adam Fatih Terim'i takımın başına getirme kararı almıştı.

Bosna Hersek Futbol Federasyonu'nun bu kararı doğrultusunda Tarık Hodzic harekete geçerek dostu Fatih Terim ile İstanbul'da bir görüşme ayarlamış ve bu görüşme geçtiğimiz hafta gerçekleşmişti.

İstanbul'da bir araya gelen tarafların görüşmesinde anlaşma sağlanamamış ve bu görüşmeyle ilgili Bosna basınında her gün yeni bir iddaa ortaya atılmaya başlanmıştı. Bu iddialardan rahatsız olan Tarık Hodzic, bugün yaptığı açıklamayla görüşmeye dair merak edilenleri kamuoyu ile paylaştı.

İşte Hodzic'in o açıklamaları:

"Fatih Terim'le yaptığımız görüşmeyle ilgili bizim ülke basınında hoş olmayan haberler yapıldı. Ancak yazılanlar doğru değil. Fatih Terim'le 35 yıllığı aşkın dostluğumuz var. Bizi öyle güzel karşıladı ki Türkiye'de şoförümüzden, kalacağımız yere kadar her şeyimizi o karşıladı. İstanbul'da onun misafiriydik. Fatih Terim öyle bir isim ki onun adı bile Bosna futboluna sponsor bulunmasını sağlayabilir."

Tarık Hodzic Fatih Terim Bosna Hersek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu