Acun Ilıcalı’nın Törende Duygusal Anları

Acun Ilıcalı Şansal Büyüka’dan ödül alırken duygusal anlar yaşadı.

Acun Ilıcalı’nın Törende Duygusal Anları
Acun Ilıcalı’nın Törende Duygusal Anları Beyza
Bu içerik 1180 kez okundu.

Önceki akşam Zorlu PSM’de görkemli bir törenle gerçekleştirilen Pantene Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu. Altın Kelebek Ödüllerinde ise Acun Ilıcalı ödülünü Şansal Büyüka’dan aldı.

Ödülü aldığı sırada Şansal Büyüka ile duygusal bir anısını paylaşan Acun Ilıcalı’nın gözleri doldu. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Pazar akşamı akşam Zorlu PSM'de gerçekleşen ödül töreni esnasında Şansal Büyüka en iyi yarışma programı ödülünü açıklarken, “Bu ödülü vermekten dolayı büyük bir gurur yaşıyorum. Kendisi ile duygusal bir bağım var. Televizyonculuğuna inanıyorum ama daha çok insanlığına inanıyorum” dedi. Ödülü almak için Acun Ilıcalı sahneye çıktığında ise, bir anısını paylaştı.

“Acun Ilıcalı benim içinde Şansal Abinin bu ödülü vermesi büyük bir sürpriz oldu. Bu benim 12. Altın kelebek ödülüm. Her altın kelebekte farklı duygular içerisinde oluyorum. Her ödülde bu programları gerçekleştirdiğim ekibimle gurur duyuyorum. Ama bugün bu ödülü Şansal Büyüka’dan almak ise beni oldukça duygulandırdı. Bundan yıllar önce Şansal Abi benim hayatımda kırılma noktası olmuştu. Ben spor muhabiri olduğum dönemlerde bir gün Beşiktaş muhabiri olarak bir deplasmandan geldim. Gece yarısında beni kaçırttı Şansal Abi saat 3te. Telefon çaldı uçaktan indim, Şansal Abi seni transfer etmek istiyor dediler. Yanımda futbolcu vardı o da dedi  ki ben 10 milyon dolarlık futbolcuyum kimse beni bu saatte transfer etmek istememişti.

Gece yarısı Şansal Abi ile buluştuk. Bana ilk cümlesi ise, uzun zamandır peşindeydim kısmet bugüneymiş dedi. Orada gerçekten hayatımda ilk defa onure oldum. Bundan 10 yıl önce 50 kişi ile bu işe başladık. Şu anda 5 ayrı ülkede Survivor programı sürüyor. 1000 kişiyi aştık. Tüm ekibim adına alıyorum. Özellikle de Şansal Büyüka adına alıyorum” dedi. Sözlerini bitirirken Acun Ilıcalı’nın gözlerinin dolduğu görüldü. 

Survivor Altın Kelebek Ödül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu