Türk Hava Yolları Uçak Filosuna Eklemeler Yapacak

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi uçak filolarını genişleteceklerini duyurdu.

Türk Hava Yolları Uçak Filosuna Eklemeler Yapacak
Türk Hava Yolları Uçak Filosuna Eklemeler Yapacak Beyza
Bu içerik 735 kez okundu.

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi “şuan İstanbul’ da çalışmaların ve yapımının devam ettiği bunun yanında yüzde 73’ ünün tamamlandığı yeni havalimanı ile beraber artık THY adına yeni bir döneme başlayacaklarını ve bu sayede de 40 tane geniş gövdeli uçaklarını da filolarına eklemek adına görüşmeler yaptıklarını” duyurdu.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, uçakların uçuş sırasında yolculara dağıtılan Skylife Dergisinde şirketin 2017 yılında yapmış olduğu çalışmalar ve 2023 yılı için belirledikleri hedeflerinde yer aldığı ve bu bilgileri yolculara aktarmak amaçlı bir yazı kaleme aldı.

Yeni uçuş noktaları eklediklerini ifade eden Bilal Ekşi toplam 120 ülkede ki 300 uçuş noktası ile beraber dünyada en çok ülkeye uçabilen hava yolu olma adını uzun yıllardan beri taşıyan Türk Hava Yolları (THY) olarak 2017 yılında adımız altında uçuş ağlarımıza eklemiş olduğumuz Konakri, Harkiv, Voronej, Samara , Phuket ve Edremit ağlarımız ile yolcularımıza karşı seyahat seçeneklerini daha da geniş bir yelpazeye yayma içerisine girdik.  

Ülkemizin 2023 hedefleri yönünde ülkemiz adına bayrak taşıyıcı hava yolu olarak bizlerde hizmet kalitemizi ve güvenliğimizi her geçen gün arttırmaya çalışarak bu sektörde ki yerimizi sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. 2018 Ekimde hizmete açılacak olan İstanbul Havalimanı, İstanbul’  u ve ülkemizi en önemli aktarım merkezlerinden biri haline getirecek.

THY’ nin en yüksek kazanç payının da 2017 yılında yakalandığını da belirten Bilal Ekşi amacımız ülkemize yakışır bir hava yolu şirketi haline gelmektedir

 

THY uçak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu