Bahçeli: ABD terör örgütleriyle kol koladır

MHP Lideri Devlet Bahçeli Antalya'da Belediye Başkanları buluşmasında yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulunurken, ABD'nin terör örgütlerine destek verdiğini iddia etti.

Bahçeli: ABD terör örgütleriyle kol koladır
Bahçeli: ABD terör örgütleriyle kol koladır Kerem Çelik
Bu içerik 1486 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya'da organize edilen 'Belediye Başkanları Buluşuyor' etkinliğine katıldı. Ekinlikte kürsiye çıkarak bir konuşma yapan Bahçeli, bölgesel ve yurt gündemi hakkında önemli demeçler verdi. 

MHP'nin 48 yıldır Türkiye'deki siyasette aktif rol oynadığını ve oynamaya devam edeceğini aktaran Bahçeli, bulunduğu noktada ile yetinen bir toplumun gelişemeyeceğini belirtti. Türk milletine, şanlı Türk tarihine ve MHP'nin tarihine olan inançlarından hiç bir zaman şüphe duymadıklarını aktaran Bahçeli, MHP'ye bağlı belediyelerin azim ve inançla çalıştığını söyledi.

Türk halkına hizmeti boyunlarının borcu olarak gördüklerini kaydeden Bahçeli, Belediyelerin hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğunu kaydetti.

1 Kasım Genel Seçimleri'nde oy kaybetmelerini de değerlendiren Bahçeli, o günden sonra MHP'nin abluka altına alınmak istendiğini, bu karanlık operasyonun tüm zorluklarıyla mücadele ettiklerini belirtti.

MHP'de ve Türk siyasetinde kendisini davadan büyük görenlere hiç bir zaman tahammül etmeyeceklerini ifade eden Bahçeli, Zarrab konusunu da değinerek, İranlı bir soytarının dilinden dökülen sözcüklerle Türkiye'nin zarar görmeyeceğini vurguladı.

İran ile her ülkenin ticaret yapabileceğini gibi Türkiye'nin de ticaret yapmasında herhangi bir sıkıntı olmadığını aktaran Bahçeli, Türkiye'nin tam bağımsız bir ülke olduğunu, Kimden ne alacağı, kime satacağı konusunda kimseye hesap vermeyeceğini vuguladı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Kudüs kararını da eleştiren Bahçeli, Beyaz Saray yönetiminin keyfine göre hareket etmeyeceklerini belirterek, Türkiye Cumhuriyet'inin yabancı devlet veya örgütlerden destek alınarak kurulmadığını belirtti. Bahçeli ayrıca, ABD'nin terör örgütleriyle kol kola olduğunu vuguladı. 

devlet bahçeli mhp antalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu