Erhan Çelik İçin 5 Yıl Hapis İstemi

Gülben Ergen’i tehdit etmekle yargılanan Erhan Çelik için 5 yıl hapis istendi.

Erhan Çelik İçin 5 Yıl Hapis İstemi
Erhan Çelik İçin 5 Yıl Hapis İstemi Beyza
Bu içerik 1507 kez okundu.

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasında yaşanan olaylar sonucunda, Gülben Ergen mahkemeye başvurmuştu. Erhan Çelik tarafından, Gülben Ergen’e gönderilen hakaret ve tehdit içerikli mesajların ardından Gülben Ergen de mahkemeye başvurmuştu. Gülben Ergen’in mahkemeye başvurmasının ardından soruşturulma başlatılmıştı. Bugün soruşturulma tamamlandı. Erhan Çelik hakkında 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

Gülben Ergen’in telefonuna gelen hakaret içerikli mesajların ardından mahkemeye başvurduğu iddia edildi. Mahkeme Erhan Çelik, Erhan Çelik’in asistanı ve Erhan Çelik’in şöförü hakkında soruşturma başlattı. Mahkeme sonucunda ise kişilerin huzurunu bozma, tehdit, hakaret suçlamalarından 1 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacağına dair iddianame hazırlandı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede yer alan bilgilere göre Gülben Ergen’in telefonuna sürekli olarak farklı numaralar üzerinden tehdit, hakaret içerikli mesajlar gönderiliyordu. Soruşturma esnasında yargılanan Erhan Çelik, asistanı ve şöförü mesaj attıklarını doğruladılar. Ama mesajlaşma içeriklerinde tehdit ve hakarete dayalı herhangi bir şeyin bulunmadığını belirttiler. Şüpheliler arasında Erhan Çelik’in şoförünün kendisi bu mesajı attığını belirtirken, asistanını ise azmettiren kişinin Erhan Çelik olduğu bildirildi. İstanbul Anadolu 5. Asliye Ceza Mahkemesi'nin 15 gün içinde iddianamenin kabul görüp görmeyeceği belli olacak.  Kabul olması dahilinde Erhan Çelik ve yanında çalışanlar 5 yıl hapis istemiyle mahkeme karşısına çıkacaklar. 

Mesaj Tehdit Gülben Ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu