İnstagramın Mesajlaşma Uygulaması Artık Kullanılabilir

İnstagramın direkt mesajlaşma için kullanılacak olan uygulamasını artık kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı deneyecek olan ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor.

İnstagramın Mesajlaşma Uygulaması Artık Kullanılabilir
İnstagramın Mesajlaşma Uygulaması Artık Kullanılabilir Beyza
Bu içerik 2013 kez okundu.

Sosyal medya araçları arasında tartışmasız en çok kullanılanı Instagram uygulaması olduğu biliniyor. Bundan dolayı da Instagram kendi büyesi içerisinde sürekli olarak kendini değiştirmeye ve daha da çok geliştirmeye odaklıyor. Instagram öncesinde hikaye özelliği getirmişti. Bu özellik o kadar çok beğenilmişti ki, Snapchat artık hayatımızdan silinmeye başlamıştı. Bunun üzerine Instagram üzerinden mesajlaşan bireyler için Instagram mesajlaşma uygulamasını çıkardı.

Bu uygulama üzerinden Instagram hesabınızdan, rahat bir şekilde mesajlaşma görevini görebiliyorsunuz. Kendine özgü özelliklere sahip olacak olan bu yeni mesajlaşma uygulamasında farklı özellikleri göze çarpıyor. Android ve IOS temelli hazırlanan bu uygulamada deneme ülkeleri arasında Türkiye’de yer alıyor. Facebook, 2011 yılında farklı bir karar alarak Facebook mesajlaşma uygulaması çıkarmıştı. Kişiler Facebook üzerinden mesajlaşmak istediklerinde Messenger uygulamasına giriş yaparak, oradan bu işlemlerini görebiliyorlar. Önceleri bu uygulama çok da benimsenmemişti. Ama daha sonralarında ise bu uygulamanın oldukça yararlı bir uygulama olduğu görülmeye başlandı ve birçok insan tarafından da hala da kullanılabilir durumda.

Instagramın çıkarmış olduğu mesajlaşma hamlesi şu anlık gereksiz gibi algılanabilir. Ama şirketin ilerleyen zamanlarda özelliklerine bir başkasını ekleyip insanların dikkatlerini çekebilecekleri ise gelen iddialar arasında yer alıyor. İnsanların dikkatini hikaye özelliği ile çekmeyi başaran Instagram uygulamasının, Direct Message uygulamasını dikkat çekmek için ne yöntemlerine başvuracağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor. 

Facebook Mesajlaşma Uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu