Angelina Jolie İçin Anoreksiya İddiası

Angelina Jolie için 11 yaşındaki kız çocuğundan bile zayıf olduğu iddia edildi.

Angelina Jolie İçin Anoreksiya İddiası
Angelina Jolie İçin Anoreksiya İddiası Beyza
Bu içerik 3622 kez okundu.

Angelina Jolie Brad Pitt ile ayrılmasının hemen ardından büyük bir boşluğa düştüğüne dair haberler yayınlanmıştı. Bunun ardından da Angelina cephesinde ise tehlikeli bir durum görülüyor. Angelina Jolie için 11 yaşındaki kız çocuğundan bile daha zayıf olduğu iddiası yer aldı. Hem Brad Pitt ile ayrılık dönemini atlatmada zorluk çekerken bir yandan da film çekimlerine başladı. Bu koşuşturma içerisinde ise tehlike bir diyete girdiği belirtildi. Gelen iddialara göre Angelina Jolie tam 38 kiloya kadar düştüğü belirtildi. Üstelik Angelina Jolie ise 1.69 boyunda. Bu yüzden Angelina Jolie’nin tam anlamıyla anoreksiyanın pençesi içerisinde yer aldığı belirtildi. Bu yüzden de etrafındaki herkesin bu konudan dolayı endişe içerisinde olduğu ve bunu çevresinden sakladığı da gelen haberler arasında yer alıyor.

Anoreksiya hastalığı kısaca zayıflık hastalığıdır. Genç kadınlarda görülebilen yemek yememe durumuyla başlayan ve oldukça tehlikeli hastalıklar arasında yer almaktadır. Genelde genç kadınlar içerisinde aşırı zayıflama tutkusu yer alır. Bu tutkudan dolayı da bilinçsiz diyetlere başlanır ya da yemek yemeden kesilmeye başlanır. Bu durum aslında ilk başlarda zayıflamanıza neden olur ama daha sonra isteseniz bile yemek yiyemezsiniz. İşte bu durumda ise tehlike çanları çalmaya başlar. Giderek daha da zayıflamak istemeniz sizi tehlike altına almaktadır.

Artık erkeklerde de sıkça görülmeye başlayan anoreksiya hastalığına yakalanmamak için bir doktor yardımıyla zayıflamak gerekir.

Anoreksiya Ölüm Brad Pitt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
“Bir Deli Rüzgar” Dizisi Oyuncularının Aşkı Gerçeğe Dönüştü
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu
Bariyerlere Çarpan Otomobil Herkesi Korkuttu