Elektronik Sigara İle İlgili Bilinmeyenler

Kişilerin sigarayı azaltabilmeleri ya da bırakmak istemelerinin sonucunda Avrupa’ da yapılan bir takım çalışmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.

Elektronik Sigara İle İlgili Bilinmeyenler
Elektronik Sigara İle İlgili Bilinmeyenler Beyza
Bu içerik 1258 kez okundu.

Tamamı likitten oluşan elektronik sigara ve içerisinde ki likitin ısınmasını da koyulan pil sağlamaktadır. Bu likitin içerisinde sıvılaştırılmış nikotinin yanında bitkisel gliserin de yer almaktadır. Bundan dolayı da kişilerin nikotin ihtiyacı karşılanmaktadır. Bu cihazın içerisinde yer alan nikotin kişilerin gün içerisinde tüketeceği kahve ve çay ihtiyacı kadar da nikotin barındırdığından kişilerin vücudunda herhangi bir sağlık problemi yaratmamaktadır. Araştırma raporlarının sonuçlarına göre yüzde 95 gibi bir oran da zararsız olduğu ortaya çıkmıştır.

Son zamanlarda elektronik sigara kullanımına artan talep ile birlikte bir çok firma tarafından ürün çeşidi ortaya atılmıştır. Bunlardan en çok bilineni de smok alien dir. Kullanan herkesi memnun eden bu üründe, yüksek pil gücü bulunmaktadır ve limit kapasitesi de yüksek seviyede olduğundan sizlere keyifli çekimler yaptırmaktadır.

Elektronik sigara kullanımında dikkat edilmesi gereken hususların başında da elektronik sigaranın likitinin dolumuna dikkat etmeniz gerekir. Likiti eğer ki ağzınıza kadar doldurursanız sızıntı oluşumuna dikkat etmeniz gerekir. Oluşan sızıntılar da sizin keyifli ve rahat çekim yapmanıza engel olur. Smok al85 modelini insanların tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden biri de likit kapasitesinin çok geniş olmasıdır. Birde kesinlikle kuru çekimlerden uzak durmalısınız. Likitsiz çekim yaptığınız zaman aletinizin ömrü kısalır ve içinden çektiğiniz yanık duman sayesinde sağlığınız da zarar görür.

Likitin de bir ömrü olduğundan kesinlikle belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekir

elektronik sigara smokalien smokal85
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi
Çin Seddi Sorusuyla Trend Olan Kızdan Açıklama Geldi
Bombacı, Futbol Sahasına Daldı
Bombacı, Futbol Sahasına Daldı